134 причини любити Приват24

Сентябрь 02, 2015 | Новини | Просмотров: 2028 | Комментариев: 0

ПриватБанк запустив у Приват24 нову послугу миттєвого поповнення мобільних телефонів по всьому світі.

Причина № 1 – 350 мобільних операторів

Причина № 2 – 130 країн

Причина № 3 – В один клік

Причина № 4 – Миттєво

Причина № 5 – Албанія

Причина № …

Причина № 134 – Ямайка

Як повідомили в банку, поповнити закордонний номер телефону так само просто, як і українських операторів мобільного зв’язку – потрібно вибрати країну, ввести номер телефону та вибрати необхідну суму поповнення.

«Ця послуга, у першу чергу, буде потрібна туристам, заробітчанам і студентам» – говорить заступник Голови Правління ПриватБанку Олександр Вітязь.

Вартість поповнення закордонного телефонного номера залежить від тарифів оператора мобільного зв’язку. Пакети поповнення тарифікуються в місцевій валюті. Під час оплати сума поповнення списується з картки клієнта в гривні за поточним курсом банку або ж без конвертації, якщо оплата відбувається з валютної банківської картки.

Разом із запуском нової послуги ПриватБанк зробив API-технології поповнення закордонних телефонів доступним стороннім розробникам, що дозволить додати цей корисний сервіс іншим сайтам або інтернет-магазинам, наприклад, сайтам турагенств або товариствам мандрівників.

Новий сервіс ПриватБанку працює в партнерстві з інтегратором мобільних платежів ding.com. Щодня через сервіси ПриватБанку свої мобільні телефони поповнюють понад 1,7 млн українців.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код