16 травня ПриватБанк запрошує приєднатися до зеленого суботника

Апрель 03, 2015 | Новини | Просмотров: 1663 | Комментариев: 0

Кіровоградська філія Приватбанку повідомляє, що через несприятливі погодні умови проведення всеукраїнського суботника з 4 квітня переноситься на 16 травня.

“Будь-яку роботу ми звикли виконувати на відмінно, - розповідає Олександр Татаренко, заступник директора Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку. - І це стосується не лише службових обов’язків, але і прибирання рідного міста. Через дощі якісно прибрати визначене мерією місце не виявляється можливим. Тому ми запрошуємо бажаючих долучитись до гарної справи 16 травня. Про місце проведення суботника як в обласному центрі, так і у районних ми повідомимо додатково”.

Сьогодні на карті України з'являться нові зелені листочки – саме так на сайті всеукраїнського суботника, який щорічно проводить ПриватБанк, позначено місця його проведення в понад 1 500 українських міст. 16 травня в ході всеукраїнського суботника банкіри, клієнти та партнери банку будуть прибирати й озеленювати найпопулярніші серед містян парки, сквери, набережні та зони відпочинку. Штабами суботника, відповідальними за організацію його проведення, стануть 2 500 відділень банку по Україні. Підтримати ж ініціативу банку можуть всі охочі.

«Ми запрошуємо отримати повний драйв від суботника та гарний настрій як співробітників банку, так і решту містян, – говорить Голова Правління ПриватБанку Олександр Дубілет. – Суботник – це прекрасна традиція, і вона щороку знаходить все більшу підтримку в країнi».

Торік у суботнику взяли участь понад 150 тисяч осіб з 1 360 міст України, а також Росії, Латвії, Грузії та Португалії. У рамках «зеленої» ініціативи банку було прибрано 500 тисяч гектарів міських парків і зон відпочинку, вивезено 1 500 тонн сміття. Разом з банком проводять суботники великі підприємства, серед яких сотні українських компаній, бюджетні підприємства, металургійні заводи та футбольні клуби.

У «зеленому» суботнику може взяти участь кожен. Для цього достатньо вiдвiдати сайт суботника nasubotnyk.com.ua, звернутися до найближчого відділення ПриватБанку або зателефонувати на номер 3700.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код

Бесплатный обмен просмотрами Ютуб

Подписывайтесь на Кировоград: Все новости на одном портале Fotka.kr.ua