16 травня ПриватБанк запрошує приєднатися до зеленого суботника

Апрель 03, 2015 | Новини | Просмотров: 1830 | Комментариев: 0

Кіровоградська філія Приватбанку повідомляє, що через несприятливі погодні умови проведення всеукраїнського суботника з 4 квітня переноситься на 16 травня.

“Будь-яку роботу ми звикли виконувати на відмінно, - розповідає Олександр Татаренко, заступник директора Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку. - І це стосується не лише службових обов’язків, але і прибирання рідного міста. Через дощі якісно прибрати визначене мерією місце не виявляється можливим. Тому ми запрошуємо бажаючих долучитись до гарної справи 16 травня. Про місце проведення суботника як в обласному центрі, так і у районних ми повідомимо додатково”.

Сьогодні на карті України з'являться нові зелені листочки – саме так на сайті всеукраїнського суботника, який щорічно проводить ПриватБанк, позначено місця його проведення в понад 1 500 українських міст. 16 травня в ході всеукраїнського суботника банкіри, клієнти та партнери банку будуть прибирати й озеленювати найпопулярніші серед містян парки, сквери, набережні та зони відпочинку. Штабами суботника, відповідальними за організацію його проведення, стануть 2 500 відділень банку по Україні. Підтримати ж ініціативу банку можуть всі охочі.

«Ми запрошуємо отримати повний драйв від суботника та гарний настрій як співробітників банку, так і решту містян, – говорить Голова Правління ПриватБанку Олександр Дубілет. – Суботник – це прекрасна традиція, і вона щороку знаходить все більшу підтримку в країнi».

Торік у суботнику взяли участь понад 150 тисяч осіб з 1 360 міст України, а також Росії, Латвії, Грузії та Португалії. У рамках «зеленої» ініціативи банку було прибрано 500 тисяч гектарів міських парків і зон відпочинку, вивезено 1 500 тонн сміття. Разом з банком проводять суботники великі підприємства, серед яких сотні українських компаній, бюджетні підприємства, металургійні заводи та футбольні клуби.

У «зеленому» суботнику може взяти участь кожен. Для цього достатньо вiдвiдати сайт суботника nasubotnyk.com.ua, звернутися до найближчого відділення ПриватБанку або зателефонувати на номер 3700.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код