31 тисяча жителів Кіровоградщини користується безкоштовним сервісом СМС-інформування від ПФУ

Декабрь 11, 2019 | Новини | Просмотров: 712 | Комментариев: 0

Пенсійним фондом України запроваджено СМС-інформування застрахованих осіб і пенсіонерів. Таким безкоштовним сервісом користується 31 тисяча жителів області

До того ж запрацював новий сучасний електронний сервіс – мобільний додаток «Пенсійний фонд».

Проєкт розроблено для реалізації системи надання електронних послуг «Е-пенсія». Відтепер електронні сервіси Фонду доступні з мобільних пристроїв – смартфонів та планшетів. Починаючи з минулого тижня реалізована можливість подання документів в один дотик з цього мобільного додатку.

Одним з джерел отримання всього спектру пенсійних послуг є особистий кабінет на веб-порталі Пенсійного фонду України. Дана система комунікації привертає все більшу увагу населення через швидкість та зручність використання. ЇЇ переваги оцінили близько 107 тис. мешканців області, зареєстрованих на веб-порталі.

У жовтні цього року запроваджено технологію дистанційного призначення пенсії за принципом «одного відвідування». На Веб-порталі електронних послуг ПФУ можна подати заяви на призначення (перерахунок) пенсії та виготовлення пенсійного посвідчення із можливістю прикріплення заявником самостійно електронних копій документів. Новим сервісом вже скористалось 70 жителів Кіровоградщини.

За інформацією ГУ Пенсійного фонду України в області 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код