8450 посилок безкоштовно доставлено до лікарень Укрпоштою

Апрель 08, 2020 | Новини | Просмотров: 689 | Комментариев: 0

Укрпошта продовжує безкоштовну доставку посилок з засобами індивідуального захисту до лікарень. 

На сьогодні до лікарень доставлено 8450 посилок. Команда Укрпошти не тільки забезпечує доставку пенсій та роботу в штатному режимі, а й щодня працює над новими пропозиціями для громадян та бізнесу. Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій сьогодні, 7 квітня 2020 року.

«Якщо на вашій посилці, яка міститиме ці засоби, буде позначка «В лікарню», Укрпошта доставить її до дверей обраного медичного закладу. Так, держава повинна забезпечувати безпечні умови роботи медичних працівників. Разом з тим, ми всі, якщо маємо таку можливість, можемо допомогти та подякувати лікарям за їх нелегку працю. Не залишайтесь осторонь, ваша підтримка важлива», - зазначив Міністр інфраструктури.

З 24 березня Укрпошта протягом дії карантину проводить благодійну акцію, в рамках якої кожен охочий зможе надіслати засоби індивідуального захисту для лікарів і пацієнтів до медичних закладів України, а Укрпошта доставить їх до дверей медзакладу безкоштовно.

Посилки, що міститимуть марлеві пов’язки, маски, респіратори, одноразові медичні халати, одноразові бахіли, захисні окуляри, захисні рукавиці, бинти, матимуть позначку «В лікарню» та доставлятимуться до одного з медичних закладів, що були спеціально виділені місцевими органами влади для боротьби з епідемією.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код