Акцизний податок у роздрібній торгівлі

Февраль 17, 2015 | Новини | Просмотров: 1251 | Комментариев: 0

Кіровоградська ОДПІ нагадує, що з 1 січня 2015 року при здійсненні реалізації підакцизних товарів у роздрібній торгівлі сплачується акцизний податок.

База оподаткування - це вартість (з урахуванням ПДВ) підакцизних товарів, а ставка податку встановлюються за рішенням сільської, селищної або міської ради у відсотках від вартості у розмірі 5 відсотків.
Платники акцизного податку з роздрібної торгівлі повинні зареєструватися в органі фіскальної служби за місцезнаходженням пункту продажу товарів до 20 лютого 2015 року (граничний термін подання декларації з акцизного податку).
Реалізація в роздрібній торгівлі підакцизних товарів – це продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну і промислових замінників тютюну безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків.
Для підакцизних товарів на які встановлена максимальна роздрібна ціна вартість реалізації збільшується на акцизний податок, при цьому такий продаж не може здійснюватися за цінами, що перевищують такі максимальні роздрібні ціни, збільшені на суму акцизного податку.

Прес-служба Кіровоградської ОДПІ
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код