Акустична середа

Март 02, 2015 | Новини | Просмотров: 1339 | Комментариев: 0

25 лютого, в рамках чергового заходу бібліопроекту «Креативна середа», кіровоградці мали змогу насолодитися чудовим співом молодих виконавців – Аліни Шевченко та Олександра Теплих.

Дует Олександр Теплих та Аліна Шевченко є знаним в Кіровограді. Вони неодноразово брали участь в концертних програмах та дарували свою творчість перехожим на вулицях рідного міста. Олександр та Аліна виступали одними з організаторів проекту «Акустична п’ятниця», а нещодавно здобули перемогу в «Битві музикантів», яка проводилась в галереї «Єлисаветград».
Програма виступу була цікавою та насиченою. Аліна та Олександр виконували як хіти відомих українських виконавців, так і авторські пісні. Виступаючи молодь імпровізувала, використовуючи для цього різні інструменти – гітару, барабан, піаніно та виконання акапело. До виконання деяких пісень, як наприклад «Синий дым», приєднався автор пісні – Вітя Тейп. Та й самі глядачі охоче підспівували виступаючим.
Цікаво було побачити серед відвідувачів концерту й кіровоградського виконавця Сергія Соколовського, соліста відомої групи «Sokolovsky». Аліна та Олександр виконали його пісню «Спроси у воды». Судячи з посмішки на обличчі виконавця, інтерпретація пісні йому сподобалась.
Загалом концерт пройшов в позитивній та домашній атмосфері, залишивши по собі приємні враження. По закінченню виступів гості не поспішали розходитись по домівках. Тим паче, що в бібліотеці вони мали змогу переглянути виставку новинок літератури «Зупинися на хвилинку, подивися на новинку», пограти в інтелектуальні ігри та отримати оригінальний арт-розпис. Найбільше ж відвідувачів зібралося в костюмованій фотостудії фотографа Сергія Таровика. Тут усі мали змогу отримати цікаве фото в оригінальному костюмі – вовка, тигра, панди, мавпи та навіть символу року – вівці.
Відвідувачі охоче розважалися, позували та веселилися, адже настрій після концерту у всіх був дуже гарний.
Тож сподіваємось, що й наступної «креативної середи», яка відбудеться вже 11 березня, усі, хто завітають до Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка отримають надзвичайний заряд позитивних емоцій. Темою наступної «креативної середи» обрано українську сучасну пісню.
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код