Андрій Антонов: «Ми самі ще не усвідомлюємо, що маємо такі чудові умови для підготовки»

Февраль 24, 2015 | Новини | Просмотров: 1346 | Комментариев: 0

Директор Академії ФК «Зірка» Андрій Антонов поділився з клубною прес-службою підсумками проведеного в Кіровограді дитячого футбольного турніру – Відкритої першості Академії ФК «Зірка» серед юнаків 2000-2001 років народження.

 

 

- Метою турніру було переглянути хлопців і підсилити команду в основному 2000 року народження. Турнір показав, що в команди є певні проблеми: якщо захист команди на сьогодні підібраний, то в центральній лінії є проблеми, нападника в команді немає взагалі і на останньому рубежі теж необхідно щось змінювати. У турнірній таблиці вищої ліги ДЮФЛ команда «Зірки» 2000 р.н. знаходиться на найнижчому місці у порівнянні з іншими нашими збірними. На турнірі було видно: ми володіли м’ячем більшу частину ігрового часу, вели гру, але виник один момент біля наших воріт і ми пропустили гол. Створюємо напівмоменти, доходимо до штрафного майданчика суперника, іде атака одним флангом, іншим, через центр, але на вістрі атаки немає людини, яка може її завершити. А треба не одного футболіста, а два для конкуренції за позицію і на випадок травми, хвороби. В інших вікових групах у нас таких проблем немає. Чому склалася така ситуація саме з 2000 роком? Коли ми брали цю команду до академії, в ній часто змінювалися тренери. Таке іноді буває з командами. Хлопців раніше вистачало: їх було 25-26. У першій лізі ДЮФЛ вони ще тягнули, але перейшовши до вищої ліги ті футболісти побачили, що дійшли до свого максимального рівня, з батьками вони приймали рішення «зав’язати» з футболом і зайнятися активно навчанням. Їх ніхто не відраховував, не переходили вони і в інші спортивні школи, а самі не бачили перспектив і завершували з футболом. На сьогодні у цьому віці виступає 17 гравців за можливої заявки у 25, з них один єдиний воротар. На наш турнір їх було заявлено взагалі лише тринадцять: решта з травмами і хворі. Мало того, що наша команда була знекровлена, їм довелося відчути на собі сильний опір з боку суперників зі Шполи та Ставища. У першій грі пропустили після помилки воротаря, потім, атакуючи всю гру, не змогли реалізувати свою перевагу через відсутність нападника. У другій грі зі Ставищем теж, переважаючи суперника, створили декілька моментів, але не було кому їх реалізовувати. Переглянувши тих хлопців, які взяли участь у нашому турнірі ми зробили певні замітки на майбутнє. Щодо футболістів, які нам сподобалися, будемо вести переговори з керівництвом дитячо-юнацьких спортивних шкіл, вихованцями яких вони є. За весняні шкільні канікули плануємо підсилити команду за допомогою хлопців, яких ми переглянули, і тих хто був у нас на перегляді протягом декількох останніх місяців. Також до нас регулярно надходять дзвінки від тренерів із інших міст – Дніпродзержинська, Херсона, які пропонують своїх вихованців.

 

- Якщо говорити безпосередньо про турнір, на скількох футболістів Ви звернули увагу, знайшли достойних кандидатів на проблемні позиції?

- Знайшли двох воротарів, одного нападника, з другим ще вирішуємо. Були непогані хлопці на інші позиції, але в нас там є свої вихованці: у захисній лінії все нормально, на фланзі півзахисту в нас є виконавці цього віку.

 

- Це був перший турнір Академії для футболістів цього віку. Плануєте проводити його надалі, чи Ви його організовували за необхідністю задля підсилення команди?

- Ми його організували за необхідністю. По-перше нам необхідно проводити турніри на своєму полі, оскільки воно будувалося не лише для тренувань основної команди, а й щоб ми запрошували інші колективи до себе. За відсутності цього поля нашим командам різного віку доводилося їздити на турніри в інші регіони, витрачати клубні кошти. Будь-який виїзд на турнір – це витрати на транспорт, проживання, харчування, а проводячи змагання вдома клуб практично не несе затрат. В даному випадку ми не брали внесків із команд, тому що турнір був оглядовим. Нажаль, не змогли до нас приїхати декілька хлопців, яких ми хотіли б подивитися. Це пов’язано з епідемією грипу, тому тренерам довелося замість них ставити у склади старших хлопців 1999 року народження. Були цікаві гравці цього віку, але їх немає куди брати: команда цього віку укомплектована повністю – 24 футболісти.

 

- Всі тренери залишилися задоволеними участю в турнірі?

- Позитивні відгуки залишили всі учасники. Змагання пройшли без ексцесів. І хлопці, і тренери лишилися задоволеними, що ми їх запросили. Вони давно не грали на такому полі. У них в районних центрах таких умов немає. Ми щасливі, що в нас є це поле, воно в нас запрацювало зовсім нещодавно. Ми самі не усвідомлюємо, що маємо вже такі умови.

Якщо підводити загальний підсумок, то, по-перше, ми провели перегляд, по-друге, змагання підкреслили, що є проблеми. Ми їх бачили, але ігри показали, що вони не надумані, а існують насправді і треба терміново щось робити.

http://fczirka.com.ua

Новость не имеет комментариев
Проверочный код