Андрій Райкович доручив полагодити покрівлю в будинку, де мешкає вдова Героя України

Октябрь 17, 2016 | Новини | Просмотров: 1692 | Комментариев: 0

Сьогодні, 17 жовтня, під час апаратної наради міський голова Кропивницького Андрій Райкович доручив керівництву головного управління житлово-комунального господарства міської ради негайно полагодити покрівлю в будинку, де мешкає вдова Героя України, загиблого воїна АТО Юрія Коваленка.

 У будинку нібито зробили ремонт, але дах все одно протікає, - звернувся до комунальників очільник міста. - Ми обіцяли всіляку підтримку родинам воїнів АТО, Юрій Коваленко віддав за Батьківщину, за мирне небо над головою кожного з нас найцінніше - свое життя. А ми так віддячили. Це просто не вкладається в голові. Нехай до мене приведуть того робітника, який виконував цей ремонт, я хочу подивитися йому в очі.
Андрій Райкович наголосив також на тому, що керівники ЖЕО мають особисто перевіряти, наскільки якісно виконують ремонтні роботи підрядники. Якщо претензій немає, можна далі співпрацювати з такими фірмами, однак якщо вони є, слід негайно розривати договори.
- Вас ніхто не примущує віддавати перевагу якомусь конкретному підряднику, - підкреслив міський голова. - Ви самі вибираєте, хто має виконувати роботи. Але якщо є недоліки - то відповідати вам.
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код