Автівка з подарунками від ПриватБанку

Май 08, 2014 | Новини | Просмотров: 1715 | Комментариев: 0

Все більше кіровоградців стають учасниками кредитної програми "Авторозстрочка" від ПриватБанку.

Ця сучасна пропозиція дозволяє клієнтам користуватися новеньким автомобілем відразу ж після підписання договору з Банком. Відтепер весь процес придбання авто - від вибору моделі до отримання техпаспорту і ключів від машини займає не більше 2 годин. Всі автомобілі, які продаються через "Авторозстрочку" ПриватБанку, вже пройшли реєстрацію в ДАІ, причому адміністративні та фінансові витрати, пов'язані з реєстрацією машини, банк бере на себе.

"Сьогодні наші клієнти економлять до 6% від суми покупки - всі витрати на оформлення документів та реєстрацію машини Банк бере на себе, - зазначає керівник бізнесу Споживче кредитування Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку Сергій Лещук . - Крім того, кожен наш клієнт отримує чудовий подарунок. ПриватБанк безкоштовно встановлює на всі автомобілі систему GPS-моніторингу і кожен наш клієнт може контролювати рух свого автомобіля на безкоштовному ресурсі http://gps.privatbank.ua/".

"Авторозстрочка" дозволяє заощадити час на пошук моделі нового авто. Покупцеві не потрібно ходити по автосалонах - вибрати свою автівку можна прямо на майданчиках банку або на сайті http://www.planetavto.com.ua/. На цьому інтернетресурсі можна не тільки підібрати потрібний автомобіль, але й самостійно розрахувати платежі по кредиту та скористатись послугою продажу свого автомобіля і миттєвого оформлення покупки нового. Сайт допоможе нашим клієнтам дізнатись вартість свого автомобіля за 1 хвилину. А головне, ми пропонуємо нову і дуже зручну послугу - викуп авто з пробігом у клієнтів. Тобто, кошти від продажу авто з пробігом можна повністю або частково направити на перший внесок за новий автомобіль. Свою автівку клієнт може продати і без оформлення нової угоди, просто отримати всю суму на банківську карту. Як це зробити допоможе відео-інструкція https://www.youtube.com/watch?v=Clsb3-ZjNtE".

Сьогодні жителям Кіровоградщини доступні такі популярні марки, як Toyota, Renault, Mitsubishi, Daewoo та інші. Ціни на автомобілі в ПриватБанку не відрізняються від дилерських, а умови розстрочки на авто доступні більшості клієнтів - купити машину можна виплачуючи її вартість частинами до 5 років.

“Наші клієнти з приємним подивом сприймають інформацію про те, що стахування автомобіля (Каско) в ПриватБанку не обов'язкове, - продовжує Сергій Лещук. - Відсутність цієї процедури дозволяє економити до 7% від вартості авто на рік. Якщо ви купуєте, наприклад, автомобіль “Богдан” вартістю 87 тис.грн, зекономлені витрати на страхування на рік будуть складати близько 4,3 тис. грн., тобто за п”ять років економія коштів становитиме 21,5 тис.грн. Впевнений, це суттєва сума для кожного”.

ПриватБанк пропонує, також, і спрощену систему оформлення автомобілей у лізинг. Клієнтам, які бажають сплатити 20% авансового внеску, не потрібні навіть довідки про доходи.

Лише за три місяці поточного року майже 200 жителів області стали щасливими учасниками кредитної програми "Авторозстрочка" від ПриватБанку.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код