Автоматичний облік у розрізі платників податку забезпечує електронне адміністрування ПДВ

Март 03, 2015 | Новини | Просмотров: 1413 | Комментариев: 0

Електронне адміністрування ПДВ забезпечує автоматичний облік платників податку у розрізі: сум податку, що містяться у виданих та отриманих податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН), та розрахунках коригування до них; сум податку, сплачених платниками при ввезенні товарів на митну територію України; сум поповнення та залишку коштів на рахунках у системі електронного адміністрування ПДВ; суми податку, на яку платники мають право зареєструвати податкові накладні в ЄРПН.

Орган ДФС для сплати податку до бюджету, надсилає органу казначейства, що здійснює обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриті рахунки платників у системі електронного адміністрування ПДВ, реєстр платників з визначенням: назви платника, податкового номера та індивідуального податкового номера платника, звітного періоду та суми податку, що підлягає перерахуванню до бюджету.
Електронні рахунки відкриваються та обслуговуються органами казначейства на безоплатній основі. Інформація про рух коштів на електронних рахунках за відповідним запитом платника податку надається ДФС України безкоштовно незалежно від кількості запитів та без обмеження у часі.
На період дії у тестовому режимі (з 1 січня до 1 липня 2015 року) системи електронного адміністрування ПДВ платники податку самостійно зараховують на такі електронні рахунки кошти з власних поточних рахунків, відкритих у банківських установах, у сумах, необхідних для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов'язань з цього податку, задекларованих ними в податковій звітності з ПДВ.
Слід зауважити, що визначені зміни в Податковому кодексі України не стосуються кола платників ПДВ, об’єкту оподаткування, принципів адміністрування податку, формування податкових зобов’язань та податкового кредиту.
Прес-служба Кіровоградської ОДПІ
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код