Банкіри навчали учнів ВПУ-4 тонкощам ведення сімейного бюджету

Ноябрь 07, 2014 | Новини | Просмотров: 1531 | Комментариев: 0

28 жовтня, в рамках проведення Тижня фінансової грамотності, запровадженого Національним банком України, банкіри Кіровоградської філії ПриватБанку навчали учнів вищого професійного училища №4 тонкощам ведення сімейного бюжету, розподілення коштів та основним правилам заощаджень.

“Такі заняття з різними категоріми населення ми провожимо постійно, а не лише в рамках тижня фінансової гармотності, -розповідає Сергій Тюкаєв, керівник напрямку “Заощадження” Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку. - Ми намагаємось навчити всіх наших клієнтів азам фінансової грамотності. Нам так хочеться аби наші клієнти мали вільне, заможне та щасливе життя. Заможними не обов’язково нарождуватись, хоча це теж непогано. Заможним може стати кожен, досить не боятись зробити перші кроки”.

Саме в такому руслі тривала неформальна зутріч працівників та топ-менеджерів регіональної філії ПриватБанку з учнями училища. Банкіри на власному прикладі доводили присутнім, що всі бажання здійснюються. Але здійснюються вони лише тоді, коли ти прикладаєш зусилля.

“Копилка” - унікальний сервіс, що дозволяє клієнтам ПриватБанку легко та непомітно накопичити кошти. Клієнтам ПриватБанку не потрібно ходити до відділень, перечікувати черги, досить лише підключити таку послугу в Приват24, в банкоматі чи терміналі самообслуговування. Але якщо ви бажаєте - можна звернутись у найближче відділення ПриватБанку, де співробітники за одну хвилину підключать вас до цієї послуги.Для користувачів смартфонами ПриватБанк пропонує мобільний додаток “Копилка” як для систем Android, так і iOS. Мобільний додаток для користувачів послуги «Копилка» дозволяє бачити, скільки грошей уже зібрано в «Копилці», зручно налаштовувати умови накопичення, а також переглядати суми поповнення за місяць або півроку.

Важливо не тільки ні за яких обставин не витрачати відкладені кошти, але й отримувати на них прибуток. Сьогодні ПриватБанк пропонує 20% річних на суму накопичених коштів. За рік накопичення 1000 зібраних гривень перетворюються на 1200.

Більше 32 тисяч жителів Кіровоградської області накопичують кошти за допомогою унікальної послуги від ПриватБанку “Копилка”, в т.ч. більш 20% через мобільний додаток.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код