Банкіри провели День фінансової грамотності для жителів Кіровограду

Ноябрь 11, 2014 | Новини | Просмотров: 1448 | Комментариев: 0

31 жовтня спеціалісти Кіровоградської філії ПриватБанку провели День Заощаджень у відділенні 25, що по вул.В.Перспективна,8, в рамках проведення Тижня фінансової грамотності, запровадженого Національним банком України.

“Слід сказати, що темі заощаджень ми приділяємо значну увагу не лише в тиждень фінансової грамотності, - розповідає Сергій Тюкаєв, керівник напрямку “Заощадження” Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку. - Своїх клієнтів ми починаємо навчати правильно розпоряжатись заробленими коштами ще з шкільної парти, а це і навчання в Бізнес Школі, і проведення уроків фінансової грамотності в средніх та вищих навчальних закладах, зустрічі з колективами підприємств тощо. Кожен повинен розуміти, капітал слід нарощувати, починаючи з першої заробленої гривні”.

Основними завданнями спеціалістів Кіровоградської філії ПриватБанку, в рамках проведення Всеукраїнського тижня фінансової грамотності та Всесвітнього дня заощаджень, стануть роз’яснення щодо ведення сімейного бюджету, виховання звички до заощаджень та інвестицій, основних принципів фінансового обліку тощо.

“Ми навчаємо кіровоградців простим істинам, які відомі людству ще з давніх-давен, - розповідає Сергій Тюкаєв. - Ще Б.Франклін говорив, що слід витрачати на один пенс менше, ніж заробляєш. На особистому прикладі ми показуємо, як розпочати накопичувати свій перший капітал. Чудовий додаток “Копилка” ПриватБанку допоможе непомітно, навіть для себе, зібрати певну суму. Відмова лише від щоденної чашки кави чи порціх морозива, може дати чудовий старт програмі накопичення”.

Важливо не тільки ні за яких обставин не витрачати відкладені кошти, але й отримувати на них прибуток. Сьогодні ПриватБанк пропонує 20% річних на суму накопичених коштів. За рік накопичення 1000 зібраних гривень перетворюються на 1200. “Копилка” — це дуже зручний сервіс, що дозволяє клієнтам ПриватБанку легко та непомітно накопичити кошти: відкладаючи гроші з кожного надходження на картку; відкладаючи гроші з кожної витрати з картки; округлюючи витрати до 1 грн, 10 грн або до 100 грн (решта на “Копилку”); регулярним переказом фіксованої суми раз на місяць. Клієнтам ПриватБанку не потрібно ходити до відділень, перечікувати черги, досить лише підключити таку послугу в Приват24, в банкоматі чи терміналі самообслуговування. Але якщо ви бажаєте - можна звернутись у найближче відділення ПриватБанку, де співробітники за одну хвилину підключать вас до цієї послуги.

Для користувачів смартфонами ПриватБанк пропонує мобільний додаток “Копилка” як для систем Android, так і iOS. Мобільний додаток для користувачів послуги «Копилка» дозволяє бачити, скільки грошей уже зібрано в «Копилці», зручно налаштовувати умови накопичення, а також переглядати суми поповнення за місяць або півроку.

“В процесі зустрічі у відділенні мені запропонували встановити на смартфон мобільний додаток “Копилка”, - розповідає кіровоградець Михайло Молоков. - Мені сподобалось, що все можна бачити і все контролювати. Дуже зручно та легко налаштувати умови накопичення, продивитись суми поповнень за місяць чи півроку. дякуючи Дню заощаджень мене переконали зробити перший крок до заможного життя. Ось я і перевірю чи мав рацію Б.Франклін, який стверджував, що гроші мають здатність розмножуватись”.

Більше 32 тисяч жителів Кіровоградської області накопичують кошти за допомогою унікальної послуги від ПриватБанку “Копилка”, в т.ч. більш 20% через мобільний додаток.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код