Батьки Кіровоградських школярів отримали унікальну можливість організації безпеки своїх дітей

Апрель 18, 2014 | Новини | Просмотров: 1626 | Комментариев: 0

Українські школи активно переходять на сучасні інноваційні технології - з початку введення в дію нової соціальної програми ПриватБанку, вже у півсотні шкіл різних регіонів запрацювала нова система безпеки, обліку відвідувань та оплати шкільних обідів - за допомогою пластикових карток Юніора. Унікальна можливіть здійснювати постійний контроль за своїми дітьми з'явилася тепер і в Кіровоградській області.

“Ми пропонуємо безкоштовні платіжні (наголошую, не кредитні) карти Юніор «ПриватБанку» для організації системи безпеки у навчальних закладах - ведення електронного табелювання, безкоштовного смс-інформування батьків про те, що їхня дитина зайшла чи вийшла з приміщення школи, - розповідає керівник напрямку “Агентська мережа” Кіровоградського РУ ПриватБанку Вікторія Заболотна. - Крім того, ці картки зручно використовувати як електронні гаманці, куди батьки можуть перераховувавати кошти на шкільні обіди. Але якщо батьки, з будь-яких причин, не бажають використовувати ці картки як платіжні, будь ласка, використовуйте їх лише як карти безпеки”.

“Від такої співпраці у виграші всі - і ми батьки, і школа, - продовжує розмову Оксана Бондаренко, мати учня 3 класу комунального закладу "Навчально-виховне об’єднання Загальноосвітня школа 1-3 ступенів №18”. - Адміністрація школи має чудовий інструмент інформування нас і про успішність наших дітей, і про новини школи, до речі всі смс - безкоштовні. Ми ж отримуємо можливіть як контролю за відвідуванням, успішністю, так і за витратами своїх дітей. Я хочу бути впевнена, що мій син витратив “обідні” кошти не на чіпси у сусідньому кіоску, а саме на придбання обіду у шкільній їдальні”.

Час приходу і виходу дитини зі школи фіксується за допомогою зчитування карти ЮНІОРА через термінал. Батьки отримують безкоштовні смс-повідомлення з інформацією про прибуття/вибуття дитини зі школи, про кожну трату грошей з карти.

Така зручна і легка у використанні технологія дає змогу учбовому закладу застрахувати себе від таких неприємних інцидентів, як втрата учнем готівки або її крадіжка. Навіть якщо дитина втратить карту, гроші на ній залишаться в цілості й схоронності.

Втім, багато батьків хотіли б вберегти гроші не тільки від невиправданих витрат або крадіжок, а й від спокус власних чад. На цей випадок карта Юніора надає батькам масу можливостей. По-перше, протягом двох хвилин після того, як школяр розплатився карткою Юніора, на телефон батькам приходить смс-повідомлення про суму покупки і місце, де вона здійснена. По-друге, батьки можуть обмежити можливість знімати готівку з картки. Третій варіант контролю - встановлення щоденного ліміту витрат. Словом, можна бути впевненим, що всі виділені школяру гроші не вивітряться за пару годин.

Для поповнення балансу дитячої карти батькам не потрібно приходити у відділення Банку або шукати банкомат: кошти дитині можна щоразу переводити з власної картки ПриватБанку чи просто встановити послугу регулярне поповнення через мобільний банкінг Приват24.

Крім всіх перерахованих переваг яскрава платіжна карта Юніора - це ще й потужний виховний інструмент.

“Уявляєте, - посміхається керівник напрямку “Агентська мережа” Кіровоградського РУ ПриватБанку Вікторія Заболотна, - Ваш син або донька - власники особистої платіжної картки. Вони знають, скільки грошей на рахунку і скільки можна витратити. Ось вам і планування та контроль витрат, а ще ваша дитина починає розуміти, що таке банк та фінанси, як слід розпоряджатися та цінувати кожну копійку. І що найголовніше - ваші діти поступово стають самостійнішими та впевненішими, позбавляючись від надмірної батьківської опіки”.

На даний момент Юніорбанк налічує більше 450 000 клієнтів в Україні та інших країнах і продовжує активно розвиватися.

Для розумних, допитливих та прагнучих отримати якнайбільше знань створена освітня БізнесШкола Юніорбанку. Тут, на щотижневих заняттях ТОП-менеджери та фахівці банку навчать дітей і підлітків фінансової грамотності та вмінню використовувати сучасні банківські інструменти. І хто знає, яких висот міжнародного фінансового ринку досягнуть нинішні кіровоградські школярі?

Новость не имеет комментариев
Проверочный код