Чи будуть листоноші розносити пенсії у новому році?

Декабрь 25, 2020 | Новини | Просмотров: 1126 | Комментариев: 0

Про це пише у своїх постах на фейсбуці Ігор Смілянський, генеральний директор АТ «Укрпошта», який розповідає, що зараз пошта працює за тарифами 2019 року. 

Наразі йдуть перемови по підвищенню тарифів. До кінця лютого 2021 року пенсіонери будуть отримувати свої пенсії, як і раніше.

"Укрпошта зі свого боку зробила все, щоб пенсії були доставлені вчасно і рішення знайдено.

Радий повідомити, що наша пропозиція була прийнята Пенсійним фондом України. Ми підписуємо продовження поточного договору на 2 місяці - до кінця лютого і у нас з'являється час на вироблення системного рішення, а у пенсіонерів впевненість в тому, що листоноша вчасно принесе їм такі необхідні кошти.

Але впевненість з'являється не тільки у пенсіонерів. Вона з'являється і у мене, а також у всього колективу Укрпошти. Впевненість в тому, що завдяки позиції керівництва країни і наших акціонерів системне рішення буде знайдено вже найближчим часом.

Саме тому, я хочу сьогодні оголосити про дві ВАЖЛИВІ новини:

1. Укрпошта збільшує на 2021 рік Фонд оплати праці на 1 мільярд гривень і ця сума піде насамперед на підвищення зарплат для 30000 листонош і 24000 операторів. Також сума сплаченого ЄСВ і ПДФО збільшиться на 500 мільйонів гривень у 2021 році.
2. Укрпошта оголошує тендер на закупівлю за допомогою кредиту ЄБРР 1860 машин, які дадуть можливість завершити проект «Пересувне відділення» по всій країні.

Сподіваюся цим кроком ми показуємо приклад того, що насправді означає «державницька позиція» тим, хто багато про це говорить

Всіх тих, хто святкує, із Різдвом! А всім іншим - просто відмінних довгих вихідних! Заспокойте бабусь і дідусів - Укрпошта їх не підведе!
Дякую всій команді за підтримку, довіру та міцні нерви!", - написав Ігор Смілянський  

Новость не имеет комментариев
Проверочный код