Декларування доходів від здачі квартири в оренду

Февраль 12, 2015 | Новини | Просмотров: 1255 | Комментариев: 0

Особливості нарахування (виплати) та оподаткування доходу від надання нерухомості в оренду визначені ст. 170 Податкового кодексу України.

Якщо фізична особа-орендар нерухомого майна не є суб'єктом господарювання, то відповідальним за нарахування та сплату (перерахування) податку до бюджету є орендодавець. При цьому такий орендодавець самостійно нараховує та сплачує податок до бюджету у строки, встановлені для квартального звітного періоду. А саме: протягом 40 календарних днів, після останнього дня такого звітного кварталу.
Сума отриманого доходу, сума сплаченого протягом звітного податкового року податку та податкового зобов'язання за результатами такого року відображаються у річній податковій декларації.
Крім того, у разі нотаріального посвідчення договору оренди об'єктів нерухомості, нотаріус зобов'язаний надіслати інформацію про такий договір органу державної фіскальної служби за податковою адресою платника податку – орендодавця.
Шановні громадяни! Не відкладайте свій візит до податкової інспекції на останній день подання декларацій.
Кіровоградська ОДПІ нагадує, що податкова декларація про майновий стан і доходи, отримана громадянином у 2014 році, подається до 1 травня поточного року.

Прес-служба Кіровоградської ОДПІ
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код