ДФС України роз’яснила порядок декларування та сплати акцизного податку

Март 04, 2015 | Новини | Просмотров: 1326 | Комментариев: 0

З метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до Податкового кодексу України розроблено та затверджено наказ Міністерства фінансів України від 23 січня 2015 року №14. Цей наказ набрав чинності з 30 січня 2015 року.

Згідно зі статтею 223 ПКУ базовий податковий період для сплати акцизного податку відповідає календарному місяцю. Декларація акцизного податку складається та подається платником щомісяця не пізніше 20 числа наступного звітного періоду.
При цьому платники заповнюють та подають розділи та додатки до Декларації лише щодо тих операцій, які вони здійснюють і за якими у них виникають податкові зобов’язання зі сплати акцизного податку.
Декларація подається до контролюючого органу за місцем реєстрації такого платника.
Щодо платників податків-суб'єктів господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів – заповнюється лише розділ Ґ та додаток 6 до Декларації і подається до контролюючого органу за місцезнаходженням пункту продажу товарів. З метою правильного розподілення сум акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизних товарів між місцевими бюджетами, розділ Ґ (код операції Ґ2) та додаток 6 до Декларації пов’язані з кодами адміністративних одиниць відповідно до Класифікатора об’єктів адміністративно-територіального устрою України.
Починаючи з 1 березня 2015 року (за лютий 2015 року), податкові декларації з акцизного податку повинні подаватися всіма платниками акцизного податку тільки за формами у редакції Наказу №14, а за січень можна було подати за старою формою.
Прес-служба ГУ ДФС у Кіровоградській області
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код