Для студентів кіровоградського інституту проведено семінар з правил поведінки у надзвичайних ситуаціях

Март 21, 2015 | Новини | Просмотров: 1611 | Комментариев: 0

Працівники Управління ДСНС та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності продовжують проводити навчальні семінари для жителів Кіровоградської області, тематика яких стосується правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.

18 березня відбувся виступ перед студентами та викладачами Кіровоградського інституту державного та муніципального управління класичного приватного університету.
Про захисні споруди, правила користування протигазом повідомив слухачам майстер виробничого навчання Кіровоградських міських курсів навчально-методичного центру Володимир Гусєв. Він також зупинився на головному сигналі цивільного захисту. Як відомо, цей сигнал через телебачення та радіо інформує цивільне населення про надзвичайну ситуацію та подальші дії. Лекція була інформативною та змістовною, тож студенти отримували кваліфіковані відповіді на свої запитання. Викладач закликав присутніх постійно поглиблювати свої знання з правил безпеки та цікавитися подіями у державі.
Продовжив виступ сапер групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС в області прапорщик служби цивільного захисту Сергій Резніченко та продемонстрував зразки застарілих та сучасних боєприпасів, повідомивши як діяти у разі виявлення таких предметів.
Знання медицини теж дуже важливі у разі надзвичаної ситуації, тож медсестра медико-санітарної частини Управління ДСНС в області Олена Колісник разом з асистентом продемонструвала прийоми допомоги, які допомагають зупинити кровотечу, зафіксувати кінцівки та допомогти людині, яка раптово втратила свідомість.
На завершення заходу студентам надали застережні листівки, пам’ятки та брошури, що інформують про дії у випадку екстремальних ситуацій, виявлення вибухових пристроїв та інших подій.
Прес-служба У ДСНС в області

Новость не имеет комментариев
Проверочный код