«Дніпро- Кіровоград» отримава овердрафтовий кредит обсягом 3 млн грн

Май 15, 2015 | Новини | Просмотров: 1582 | Комментариев: 0

ПриватБанк надав одному з найбільших українських водоканалів - ОКПП «Дніпро- Кіровоград» овердрафтовий кредит обсягом 3 млн грн.

Оскільки основну суму оплат за надані послуги підприємство отримує в останній декаді місяця, використання оперативного фінансування дозволить підприємству забезпечити короткотермінове кредитування для розрахунків з постачальниками, виплати заробітної плати та сплати податків в поточних місяцях 2015 року.

"Для підприємств житлово -комунальної сфери залучення банківських кредитів на найдоступніших умовах - це унікальна можливість, що сприяє їх стабільній роботі, - говорить генеральний директор ОКПП "Дніпро -Кіровоград" Роман Ілик. - Крім того, за багато років співпраці з ПриватБанком ми освоїли ряд сучасних технологій, за допомогою яких запропонували споживачам сучасні та зручні системи оплати за послуги, ввели електронний документообіг на підприємстві тощо."

Предлагаем футболки с прикольными надписями

“За підсумками проведеного тeндеру, у якому саме наш Банк надав найвигідніші умови крeдитування, ми надали овeрдрафтовий крeдит нашому VIP-клiєнту, - розповідає Ростислав Масло, директор Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку, - Сьогодні ми допомагаємо нашим пiдприємствам вистояти у непростих умовах спаду економіки. Отримати доступний крtдит у банку може будь-який наш кoрпоративний клiєнт, для цього працює прозора і зрозуміла технологія крeдитування через лiміти на рoзрахунковий рaхунок клiєнта”.

Як зазначили в банку, в рамках програми дoступного крeдитування економіки, кредитами банку вже користуються понад 146 тисяч кoмпаній і пiдприємств.

Обласне комунальне виробниче підприємство (ОКВП) "Дніпро-Кіровоград" належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, засновником якого виступає Кіровоградська обласна рада. Основним напрямком діяльності підприємства є централізоване водопостачання та водовідведення. ОКВП "Дніпро-Кіровоград" - цілісний майновий комплекс (гідротехнічні споруди і трубопроводи магістрального районного водопроводу “Дніпро-Кіровоград” та водопровідно-каналізаційні споруди і мережі міст Світловодська, Олександрії, Знам’янки, Кіровограда і селищ міського типу Димитрово та Пантаївка), який обслуговують Світловодське, Олександрійське, Знам’янське та Кіровоградське водопровідно-каналізаційні господарства (ВКГ). Зазначені об’єкти експлуатують кваліфіковані працівники в кількості 1395 чол. Підприємство забезпечує питною водою міста обласного підпорядкування, прилеглі сільські населені пункти, де мешкає біля 500 тисяч жителів і зосереджено 70% всього виробничого потенціалу Кіровоградської області.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код