«Добротворівські» великодні паски передали в зону АТО

Апрель 08, 2015 | Новини | Просмотров: 1720 | Комментариев: 0

20 тисяч великодніх пасок передав Благодійний фонд Станіслава Березкіна «Добротвір» військовослужбовцям, волонтерам, які повезуть їх в зону АТО, та родинам загиблих воїнів.

Зокрема, великодні гостинці отримала громадська організація «Серця матерів Кіровоградщини», а також волонтери з «Кулінарної сотні Кіровоградщини», волонтерські організації з Вільшанки, Новоукраїнки, Бобринця, Компаніївки, військові з Канатового та частини ПП В5509. Крім того, святкові подарунки отримали й пацієнти Кіровоградського військового госпіталю, воїни-афганці, діти-інваліди, якими опікуються волонтери з компаніївської районної ГО «Серце матері».
Перед тим, як відправити паски з Компаніївки в зону АТО, а саме в Рубіжне та Сєвєродонецьк, їх освятив настоятель Свято-Покровського храму УПЦ КП отець Ігор.
? Паска – символ воскресіння і символ життя. Наші воїни, отримавши паску, отримують нагадування про свою сім’ї. Так склалося, що їхніми родинами на деякий час стали їхні загони, батальйони, роти… Вони між собою – мов брати, мов батьки і сини. Хіба це не об’єднує? Нинішнє свято Воскресіння Христового спонукає нас ставати дружнішими, об’єднувалися перед викликами, які поставили перед нами історія, - зазначив отець Ігор.
«Сьогодні на долю українців випали великі випробування, але ми переконанні, що, згуртувавшись, подолаємо їх із Божою допомогою», - переконаний народний депутат Станіслав Березкін.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код