Додаткові відсотки кіровоградцям за оформлення строкового депозит

Июль 02, 2015 | Новини | Просмотров: 1790 | Комментариев: 0

ПриватБанк надає можливість отримати додатковий персональний відсоток усім, хто має бажання розмістити строковий депозит. Бажаючі зберегти та примножити свої накопичення можуть оформити вклад під 29% річних у гривні та під 15% річних у доларах і євро.

“Строковий депозит передбачає розміщення клієнтом своїх коштів у банку в межах чітко обумовленого терміну - 3, 6 або 12 місяців. Ми пропонуємо нашим клієнтам стати нашими партнерами та отримати додаткові прибутки, - розповідає Сергій Тюкаєв, керівник Направлення Заощаджень Кіровоградської філії ПриватБанку. - Кожен клієнт, який побажає розмістити строковий депозит, отримає надбавку за терміновість вкладу - +5% до вкладів у національній валюті і +3% за терміновість у валюті”.

У ПриватБанку можна обрати і “Депозит плюс” чи “Стандарт” - під 24% річних у гривні та під 12% річних у доларах і євро, які надають можливість вкладнику достроково розірвати депозитний договір. Всі види депозиту передбачають щомісячну виплату процентів і можливість поповнювати рахунок.

“Вже не один рік я співпрацюю з ПриватБанком, - ділиться кіровоградець Василь Кочу. - Маю і депозити. По-перше, я зберіг свої заощадження від інфляції та обезцінювання. По-друге - зберігати гроші сьогодні вдома - наражати себе на небезпеку викрадення. Крім того, я ще й отримав непоганий прибуток”.

Аби не помилитись при виборі банку для розміщення депозиту, потрібно особливу увагу звернути на його надійність і стресостійкість в умовах тимчасової нестабільності. Слід вивчити фінансово-економічні показники поточної діяльності фінансової установи, його позиції згідно з авторитетними дослідженнями, динаміку розвитку та новації.

У кінці 2014 року найавторитетніший у світі фінансовий журнал The Banker визнав ПриватБанк “Банком року – 2014” в Україні як банк, що, приклавши значних зусиль, найкраще адаптувався до умов політичної нестабільності в країні та військових дій на Сході України.

Протягом 2014 року ПриватБанк перерахував у Фонд гарантування вкладів фізичних осіб понад 640,5 млн грн., ставши найбільшим донором Фонду за всю історію його існування. Розмір внеску кожного банку визначається обсягом вкладів населення, а цього року ПриватБанк залишається лідером довіри вкладників. З моменту заснування Фонду гарантування вкладів банк перераховує в нього найбільші внески, фактично виступаючи гарантом надійності заощаджень для клієнтів усіх українських банків.

Нагадаємо, у рамках акції “Депозити без податку” за квітень-травень цього року на Кіровоградщині понад 2 тис. нових клієнтів розмістили у ПриватБанку більш, ніж 40 млн грн депозитних коштів. Наразі загальний депозитний портфель Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку становить 1,25 млрд грн.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код