Долучайтесь до обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян!

Январь 20, 2014 | Новини | Просмотров: 1569 | Комментариев: 0

Кіровоградська ОДПІ повідомляє, що Міністерство доходів і зборів України запрошує усіх громадян долучитися до всеукраїнського обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян.

Концепцію реформи було створено на основі найкращих світових практик декларування доходів і адміністрування податку на доходи фізичних осіб таких провідних країн світу, як США, Канади, Німеччини, Франції, Швеції, Фінляндії, Данії, Швейцарії, Італії, Австрії, Нової Зеландії, Сінгапуру.
Важливим є той факт, що на всеукраїнський розгляд виноситься не готовий затверджений законопроект, а концептуальні основи та елементи майбутньої системи декларування доходів. Тож, Міністерство доходів і зборів України закликає усіх – незалежних експертів, громадські організації, бізнес-асоціації, громадян з активною позицією – до фахового і структурного діалогу. Адже, фахівці Міндоходів прагнуть, щоб роботу Міністерства сприймали, не як дії контролера, а як співпрацю з надійним помічником. І тільки шляхом спільного діалогу можна якісно реформувати систему сплати податків, зробити її соціально справедливою, тим самим ще більше підвищити рівень довіри громадян до держави.
Тож, не залишайтесь осторонь, долучайтесь до загально важливої справи! Ознайомитись зі змістом концепції можна на офіційному веб-порталі Міндоходів http://minrd.gov.ua/baneryi/kontseptsiya-reformi-deklaruvannya. Обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян відбувається на форумі офіційного веб-порталу Міндоходів. Також свої пропозиції усі бажаючі можуть надсилати на електронну скриньку gromada@minrd.gov.ua.

Прес-служба Кіровоградської ОДПІ
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код