Доступ до публічної інформації - регулюється законом

Февраль 14, 2015 | Новини | Просмотров: 1221 | Комментариев: 0

В січні 2015 року Кіровоградською ОДПІ отримано та розглянуто 2 запита від юридичних осіб на отримання публічної інформації відповідно до Закону України від 13.01.2011 року № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації», з них: 1 запит задоволено, 1 – відмовлено (запит на інформацію щодо третіх осіб). Відповіді надані у терміни, встановлені ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Прийняття Закону №2939 стало важливим кроком у сфері дотримання конституційних прав та свобод людини в Україні. Особливістю доступу до публічної інформації є набуття органами влади більшої відкритості та прозорості для громадян, що значно зменшує можливість зловживань та порушень.
Згідно із статтею 19 Закону №2939 запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.
Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.
Нагадуємо, що запит на інформацію може бути подано до Кіровоградської ОДПІ особисто або надіслано поштою за адресою: 25009 м.Кіровоград, вул. Глинки,2.

Прес-служба Кіровоградської ОДПІ
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код