Кировоградские новости на Fotoinform.net

Ексклюзивний подарунок чекає на 70-тисячного власника пенсійної картки

Июль 06, 2015 | Новости | Просмотров: 1490 | Комментариев: 0

За прогнозами аналітиків ПриватБанку у серпні нинішнього року в Кіровоградському регіональному управлінні ПриватБанку буде обслуговуватися 70 тисяч пенсіонерів. На ювілейного 70-тисячного пенсіонера, який оформить картку у будь-якому з відділень регіону, чекає святкове привітання та ексклюзивний подарунок.

“Уже сьогодні нам довіряють 68,8 тис кіровоградців поважного віку, які користуються послугами та продуктами ПриватБанку - розповідає Наталія Титаренко, керівник Направлення просування соціальних програм Кіровоградської філії ПриватБанку. - Можна з упевненістю сказати, що кожен четвертий пенсіонер Кіровогращини обслуговується у ПриватБанку. А це свідчить про високий кредит довіри, який ми цінуємо та намагаємось виправдати”.

Як свідчить статистика, 25% кіровоградських пенсіонерів отримують свою пенсію на картку ПриватБанку. Лише з початку року у Кіровоградському регіональному управлінні ПриватБанку відкрито більше 3,1 тис нових пенсійних рахунків.

Пенсійне обслуговування - це соціальна програма ПриватБанку. Зняття готівки в банкоматах, оплата комунальних платежів для пенсіонерів проводиться без стягнення комісії. Користуючись пенсійною карткою, можна навіть отримати надбавку до пенсії. Банк нараховує відсотки на кошти, які не знімаються, а залишаються на картці. У ПриватБанку цю функцію виконують декілька видів вкладів з особливими умовами накопичування, тому це ще одна хороша можливість отримати додаткові кошти до пенсії. Поповнювати вклади можна невеликими сумами з пенсії – банк це може робити навіть автоматично. Таким чином, щомісяця перераховуючи на депозит по 100 гривень, за рік можна отримати додатково біля 1000 гривень. Також пенсіонери отримують знижки і бонуси в мережі партнерів банку Бонус + при розрахунках карткою в торгових точках і аптеках.

“Користування пенсійною карткою ПриватБанк дуже просте, зручне, і навіть можу сказати комфортне, - розповідає кіровоградка Тамара Баканова. - Як театр розпочинається з гардеробу, так і користування карткою розпочинаєиться з її оформлення. Сама собі не повірила, коли за 3 хвилини мені її оформили. А ще звільнили мене від необхідності відвідування Пенсійного фонду, усі формальності - оформлення документів, передача їх до Пенсійного фонду, банк узяв на себе. Я лише забрала готову картку та підписала договір. Величезна кількість відділень ПриватБанку дає змогу обрати найближче, найзручніше тощо”.

Для пенсіонерів, які обмежені в пересуванні, існує послуга доставки пенсійних карток додому. Крім того, пенсіонери - власники карток ПриватБанку можуть без комісій знімати свою пенсію і в банкоматах інших українських банків, комісійні за користування послугами "чужих" банкоматів автоматично оплачуються самим банком, а не клієнтами.

ПриватБанк безкоштовно обслуговує не тільки пенсіонерів. Пенсійний фонд України не сплачує жодної копійки ПриватБанку за виплату пенсійних коштів.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код

Бесплатный обмен просмотрами Ютуб

Подписывайтесь на Кировоград: Все новости на одном портале Fotka.kr.ua