Кировоградские новости на Fotoinform.net

Хмарну ОС Corezoid презентують у The Financial Services Club у Лондон

Июль 07, 2015 | Новости | Просмотров: 1547 | Комментариев: 0

Проривну українську IT-розробку – хмарну операційну систему Corezoid – у вівторок буде представлено в Лондоні в рамках The Financial Services Club.

Розробники системи, основним інвестором якої виступив український ПриватБанк, покажуть представникам західних банків і компаній, як за допомогою Corezoid можна скоротити витрати на підтримку IT-рішень і, головне, забезпечити оперативне змінення бізнес-процесів.

«Високий рівень проникнення IT-рішень у бізнес-процеси сьогодні став, як не дивно, і гальмами розвитку бізнесу. Згідно зі звітом Gartner, до 80% ІТ-бюджету компаній зараз припадає на підтримку ІТ-інфраструктури, а не на впровадження інновацій, – говорить маркетинг-директор Corezoid Сергій Даниленко. – Основна проблема сучасних компаній у тому, що змінення бізнес-процесів занадто тривале та обходиться дуже дорого».

Ідея такої хмарної операційної системи народилася в самому ПриватБанку, який не дарма вважається одним з найбільш інноваційних банків світу. Якщо звичайні банки вирішують свої ІТ-завдання, купуючи готові рішення, впровадження яких забирає купу часу та грошей, у ПриватБанку вирішили йти цілком іншим шляхом. Як говорить Олександр Вітязь, Заступник Голови Правління ПриватБанку та головний ідеолог Сorezoid: «Ми чесно намагалися пристосувати те, що є на ринку до наших потреб, але це було або довго та дорого, або дуже довго та дуже дорого. У результаті цих мук у 2005 році зародилася ідея хмарної операційної системи Сorezoid (core – «ядро», zoid – «життя»)».

Сorezoid.com – це хмарна операційна система для керування бізнес-процесами компанії. Вона дозволяє швидко побудувати всі бізнес-процеси на базі сучасного цифрового ядра. Для цього необхідний мінімум розробників, а підтримувати нову систему та змінювати бізнес-процеси зможуть звичайні менеджери без досвіду програмування.

The Financial Services club – це міжнародна спільнота топ-менеджерів банків, страхових компаній, технологічних фірм, компаній-консультантів, яка об’єднує лідерів сектора навколо найбільш передових розробок і фінансових технологій. У заходах організації беруть участь сотні професіоналів, які зацікавлені в майбутньому фінансової галузі. Щорічно The Financial Services Club проводить у різноманітних європейських країнах понад 50 заходів, основними доповідачами яких виступають визнані лідери інновацій, які діляться своїми поглядами на майбутнє фінансових послуг.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код

Бесплатный обмен просмотрами Ютуб

Подписывайтесь на Кировоград: Все новости на одном портале Fotka.kr.ua