Хмарну ОС Corezoid презентують у The Financial Services Club у Лондон

Июль 07, 2015 | Новини | Просмотров: 1801 | Комментариев: 0

Проривну українську IT-розробку – хмарну операційну систему Corezoid – у вівторок буде представлено в Лондоні в рамках The Financial Services Club.

Розробники системи, основним інвестором якої виступив український ПриватБанк, покажуть представникам західних банків і компаній, як за допомогою Corezoid можна скоротити витрати на підтримку IT-рішень і, головне, забезпечити оперативне змінення бізнес-процесів.

«Високий рівень проникнення IT-рішень у бізнес-процеси сьогодні став, як не дивно, і гальмами розвитку бізнесу. Згідно зі звітом Gartner, до 80% ІТ-бюджету компаній зараз припадає на підтримку ІТ-інфраструктури, а не на впровадження інновацій, – говорить маркетинг-директор Corezoid Сергій Даниленко. – Основна проблема сучасних компаній у тому, що змінення бізнес-процесів занадто тривале та обходиться дуже дорого».

Ідея такої хмарної операційної системи народилася в самому ПриватБанку, який не дарма вважається одним з найбільш інноваційних банків світу. Якщо звичайні банки вирішують свої ІТ-завдання, купуючи готові рішення, впровадження яких забирає купу часу та грошей, у ПриватБанку вирішили йти цілком іншим шляхом. Як говорить Олександр Вітязь, Заступник Голови Правління ПриватБанку та головний ідеолог Сorezoid: «Ми чесно намагалися пристосувати те, що є на ринку до наших потреб, але це було або довго та дорого, або дуже довго та дуже дорого. У результаті цих мук у 2005 році зародилася ідея хмарної операційної системи Сorezoid (core – «ядро», zoid – «життя»)».

Сorezoid.com – це хмарна операційна система для керування бізнес-процесами компанії. Вона дозволяє швидко побудувати всі бізнес-процеси на базі сучасного цифрового ядра. Для цього необхідний мінімум розробників, а підтримувати нову систему та змінювати бізнес-процеси зможуть звичайні менеджери без досвіду програмування.

The Financial Services club – це міжнародна спільнота топ-менеджерів банків, страхових компаній, технологічних фірм, компаній-консультантів, яка об’єднує лідерів сектора навколо найбільш передових розробок і фінансових технологій. У заходах організації беруть участь сотні професіоналів, які зацікавлені в майбутньому фінансової галузі. Щорічно The Financial Services Club проводить у різноманітних європейських країнах понад 50 заходів, основними доповідачами яких виступають визнані лідери інновацій, які діляться своїми поглядами на майбутнє фінансових послуг.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код