Кіровоград очима дітей

Сентябрь 12, 2014 | Новини | Просмотров: 1475 | Комментариев: 0

1 вересня розпочався новий навчальний рік Кіровоградської Школи фінансового успіху, який стартував з конкурсу дитячого малюнку “Моє улюблене місто”.

“Добрий початок — половина діла, повчає нас народна мудрість, тому початок нинішнього навчального року ми вирішили зробити визначальним та яскравим, - розповідає Вікторія Заболотна, керівник регіонального ЮніорБанку. - Ми пропонуємо всім школярам обласного центру взяти гарний настрій, додати до нього кмітливість і творчість, відняти втому та нудьгу, і все помножити на креативність . І з таким настроєм прийняти участь у конкурсі малюнку, приурочненому до Дня міста”.

Учасником конкурсу може бути молода особа шкільного віку, яка є власником карти Юніора, має неабиякі здібності у живопису та бажання отримати чудовий приз.

Жюрі конкурсу буде розглядати всі малюнки, які учасники принесуть до будь-якого відділення ПриватБанку чи за адресою: м.Кіровоград, вул.Преображенська, 26/70. Є лише одна вимога до всіх робіт - кожен малюнок має бути креативним та обов’язково містити завуальовану дату народження обласного центру.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код