Кіровоград: Олег Краснокутський звернувся до органів казначейства

Декабрь 17, 2013 | Новини | Просмотров: 2599 | Комментариев: 0

Cоціальна робота з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, визначена Президентом України як пріоритетний напрямок діяльності місцевих органів влади.

На цьому наголосив під час прес – конференції у міській раді сьогодні, 17 грудня, директор Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Краснокутський.
З метою розширення можливостей Центрів у сфері надання допомоги сім’ям у складних життєвих обставинах в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича впроваджена надзвичайно необхідна посада фахівця із соціальної роботи, наголосив Олег Краснокутський.
За словами директора Центру, із 1 січня 2014 року кількість фахівців в місті зменшиться на 11 осіб. Це пов'язано зі зміною Міністерством соціального захисту формули розрахунку навантаження на фахівця із соціальної роботи. Якщо раніше на одного соціального працівника припадало 3 -4 тис. населення, то відповідно до нових нормативів — 6 тис. населення. У зв'язку з цим, відбудеться перерозподіл меж соціальних округів, їх буде зменшено на 11. Натомість збільшиться кількість соціальних працівників в районах області.
Також Олег Краснокутський повідомив про те, що нещодавно у Києві була підписана угода з громадськими організаціями ромської громади “Про співпрацю ромських посередників”. Згідно з умовами угоди до роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучатимуться ромські посередники. Вони надаватимуть допомогу фахівцям центру в соціальній підтримці представникам ромської громади, що проживають на території нашого міста. Це значно сприятиме роботі з ромськми сім'ями.
Однією з основних проблем, зазначив Олег Краснокуський, є проблема з фінансуванням соціальних програм Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Центр не отримує фінансування за проведені роботи з червня 2013 року. Заборгованість виникла через затримку проходження коштів через органи казначейства. На даний час фінансування проходить лише на заробітну плату та енергоносії.
Серед основних соціальних проектів, які не профінансовані органами казначейства - придбання п'яти квартир для дітей-сиріт та завершення ремонту другої черги соціального гуртожитку. Соціальний об’єкт вже готовий на 90 відсотків, на його ремонт Кабінет міністрів виділив кошти в сумі 650 тис.гр
Олег Краснокуський звернувся з проханням до органів обласного казначейства профінансувати видатки Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які були здійснені в поточному 2013 році.

http://www.kr-rada.gov.ua/


 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код