Кіровоград: рятувальники провели заняття зі спеціальної фізичної підготовки

Март 26, 2015 | Новини | Просмотров: 1548 | Комментариев: 0

24 березня у Кіровограді на базі навчального полігону Управління ДСНС в області відбулися заняття зі спеціальної фізичної підготовки з особовим складом пожежно-рятувальних підрозділів міста. Під час занять рятувальники практично відпрацювали роботу в апаратах захисту органів дихання, повторили правила техніки безпеки.

Перед початком заняття учасники пройшли детальний інструктаж щодо порядку дій та дотримання правил безпеки під час виконання вправ. У складі ланок газодимозахисної служби рятувальники провели бойову перевірку апаратів захисту органів дихання. Після цього відбулося проходження смуги психологічної підготовки, що дозволило газодимозахисникам відпрацювати прийоми роботи в умовах реальної пожежі – проходити палаючі та задимлені ділянки макету будівлі, лабіринт, бар’єр та інші навчальні об’єкти.
Виконання поставлених завдань у змодельованій надзвичайній ситуації дало змогу удосконалити навички особового складу при роботі в апаратах захисту органів дихання, перевірити знання правил безпеки праці і прийомів роботи. Результати занять засвідчили, що рятувальники показали високий рівень готовності до виконання дій за призначенням.

Прес-служба У ДСНС в області

Новость не имеет комментариев
Проверочный код