Кіровоград: в області створено спостережну комісію

Январь 28, 2015 | Новини | Просмотров: 1257 | Комментариев: 0

Відповідно до розпорядження голови обласної державної інформації від 23 січня 2015 року №20-р обласну спостережну комісію очолила заступник голови обласної держадміністрації Віта Атаманчук.

До складу спостережної комісії увійшли представники органів влади та представники громадськості, які заздалегідь подали заяви про їх включення до комісії. Це, зокрема, відомі громадські активісти - Інга Дудник (ГО "Територія успіху"), Віталій Коротков (ГО "Кіровоградський обласний клуб "За правову державу"), Вікторія Лінцова (обласна благодійна організація "Відкрите серце"), Володимир Бочаров-Туз ("Всеукраїнська благодійна організація "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом").
Основними завданнями спостережної комісії є: організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання; сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених осіб та створенні належних умов для їх тримання, залучення до цієї діяльності громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян; організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання; надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.
Перше організаційне засідання обласної спостережної комісії заплановане на 4 лютого 2015 року. Під час засідання розглядатиметься план роботи на поточний рік, а також розподіли обов'язки між членами комісії.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код