Кировоградские новости на Fotoinform.net

Кіровоград: В ОДА презентували інвестиційний проект «TaPaM.LTD» з переробки сільськогосподарських культур.

Декабрь 16, 2013 | Новости | Просмотров: 2208 | Комментариев: 0

Кіровоградщина традиційно вважається аграрним регіоном. Близько 25% валового продукту області – це продукція сільського господарства. Більше 2 млн. га території області – землі сільськогосподарського призначення, з них більша частина – рілля.

На початку презентації Ярослав Арсірій наголосив, що сьогодні темпи зростання виробництва сільськогосподарської продукції в області сягають 120%, що дозволяє владі говорити про стрімкий розвиток аграрного сектору. Він повідомив, що стрімке зростання зумовлено не лише природними умовами. За останні 3 роки в аграрній галузі області реалізовано 151 інвестиційний проект, а загальна сума інвестицій складає більше 7 млрд. грн. В таких умовах пріоритетом подальшого розвитку стає переробна промисловість.
Проект будівництва підприємства, яке перероблятиме кукурудзу, виготовлятиме кукурудзяну олію, крохмаль, та кормовий глютен представив директор ізраїльського підприємства "TaPaM.LTD" Борис Тмур. Він, зокрема, акцентував, що сьогодні кукурудза є однією з найперспективніших культур, оскільки виробництво крохмалю дає можливість для його подальшої переробки на фруктозу та лимонну кислоту, ринок яких щороку зростає на 5-10%.
Ознайомившись із проектом, присутні зійшлися на думці, що він матиме великі перспективи на Кіровоградщині, та озвучили прохання до обласної влади – забезпечити максимально сприятливі умови для налагодження партнерських відносин між аграріями Кіровоградщини та іноземними підприємствами.
- Обласна влада докладатиме максимум зусиль для налагодження такого партнерства, адже розвиток переробної промисловості – це пріоритет діяльності обласної влади. Саме переробка здатна забезпечити роботою сільське населення, реалізувати ключові позиції Президентської програми "Україна для людей" щодо підвищення рівня зайнятості та створення нових робочих місць, - підсумував Ярослав Арсірій.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код

Бесплатный обмен просмотрами Ютуб

Подписывайтесь на Кировоград: Все новости на одном портале Fotka.kr.ua