Кіровоград: З Інтернетом в успішне доросле життя

Декабрь 17, 2013 | Новини | Просмотров: 2396 | Комментариев: 0

Проект «З Інтернетом в успішне доросле життя» отримав перемогу у 4-му раунді конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг на основі безкоштовного доступу до Інтернету», що організувала програма «Бібліоміст».

Метою проекту є соціальна адаптація дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в суспільстві за допомогою інтернет – курсів. Нажаль, соціальні гуртожитки, в яких мешкає молодь, не обладнані комп’ютерною технікою та не мають стаціонарного доступу до мережі Інтернет. В рамках проекту створено комфортний, безкоштовний Інтернет-центр в якому молоді з соціальних гуртожитків не лише навчиться основам комп’ютерної грамотності, безпечному використанню Інтернету в навчанні та житті, але й пройде ряд психологічних тренінгів та отримає навички з пошуку роботи.

18 грудня 2013 року о 13.00 в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка (вул. Декабристів 6/15), відбудеться відкриття Інтернет-центру в рамках проекту «З Інтернетом в успішне доросле життя» за підтримки програми «Бібліоміст».

Новость не имеет комментариев
Проверочный код