Кіровоград: злочини та події на 16 лютого 2015 року

Февраль 17, 2015 | Новини | Просмотров: 1276 | Комментариев: 0

Упродовж трьох діб до органів внутрішніх справ Кіровоградщини надійшло 962 заяви і повідомлення громадян, з них 147 з ознаками кримінальних правопорушень.

До Кіровоградського міського відділу міліції надійшло повідомлення від працівника охорони про те, що на території місцевого підприємства перебуває підозрілий чоловік. Прибувши за вказаною адресою, наряд міліції виявив 40-річного жителя Новгородківського району, який намагався викрасти два листи металу. Правоохоронці з’ясовують усі обставини події.
До Олександрійського міського відділу міліції надійшло повідомлення від місцевої жительки про пограбування. Попередньо встановлено, що 36-річний родич жінки, перебуваючи за місцем її проживання, із застосуванням фізичної сили відкрито заволодів грошима потерпілої. Інформацію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України.
До Кіровоградського міського відділу міліції звернулася місцева жителька, яка повідомила, що її родич намагається вчинити бійку. Попередньо встановлено, що 50-річний чоловік на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин завдав жінці тілесних ушкоджень, вибивши кілька зубів. Правоохоронці з’ясовують усі обставини події.
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код