Кіровоградщина: підприємці переходять на онлайн-бухгалтерію

Январь 28, 2015 | Новини | Просмотров: 1126 | Комментариев: 0

Сервіс ПриватБанку «Бухгалтерія Онлайн» набирає обертів на Кіровоградщині.

«Уже майже рік я користуюся сервісом «Бухгалтерія Онлайн», – розповідає долинський підприємець Олександр Кушко. – Сервіс найзвичайно зручний. Усі звіти в одному місці та ще й безкоштовно!».

«Бухгалтерія Онлайн» – це бухгалтерська програма, за допомогою якої дуже зручно вести бухгалтерський, податковий та управлінський обліки, формувати та здавати звіти в державні органи через Інтернет.

З «Бухгалтерією Онлайн» можна переглядати банківські виписки, проводити платежі та виплачувати зарплату, отримувати податкові реквізити контрагентів або формувати пакет документів під час продажу одним натисканням кнопки, отримувати онлайн-консультації щодо оподаткування та бухгалтерського обліку тощо.

«Ми завжди турбуємося про наших клієнтів, – розповідає Тетяна Іващенко, керівник Долинського відділення № 89 Кіровоградської філії ПриватБанку, – Тому й пропонуємо їм користуватися сервісом «Бухгалтерія Онлайн». Нашим клієнтам не потрібно купувати, встановлювати, налаштовувати й оновлювати бухгалтерську програму, обмінюватися даними з Інтернет-банком Приват24, отримувати від контрагентів номери свідоцтв ПДВ та ІПН і вводити їх вручну; турбуватися про те, які податки необхідно сплачувати та які звіти здавати. Про все це подбаємо ми та «Бухгалтерія Онлайн».

З 1 січня 2015 р. платники ПДВ повинні реєструвати податкові накладні у ФСУ та обмінюватися ними з партнерами виключно в електронному вигляді. ПриватБанк пропонує безкоштовне рішення. Наші клієнти можуть створювати податкові накладні, реєструвати їх в ЄРПН і обмінюватися ними з контрагентами за допомогою Інтернет-банку «Приват24 для бізнесу». Сервіси для роботи з електронними ПДВ-накладними та звітністю працюють у Приват24 (розділ «Електронні документи та звіти») і системі «Бухгалтерія Онлайн».

Окрім електронних ПДВ-накладних, Служба підтримки бухгалтерів ПриватБанку допоможе клієнтам формувати електронні звіти та безкоштовно надсилати їх у державні органи в будь-який час.

ПриватБанк – єдиний банк в Україні, що надає своїм клієнтам посилені сертифікати для електронного документообігу.

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку.

Сьогодні Кіровоградська філія обслуговує 377 132 рахунків індивідуальних клієнтів, 6,4 тис. корпоративних клієнтів, 1,7 тис. приватних підприємців.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код

Бесплатный обмен просмотрами Ютуб

Подписывайтесь на Кировоград: Все новости на одном портале Fotka.kr.ua