Кіровоградщина відправила другий гуманітарний вантаж для Маріуполя

Январь 29, 2015 | Новини | Просмотров: 1127 | Комментариев: 0

Сьогодні за підтримки місцевих підрозділів Державної служби надзвичайних ситуацій Кіровоградська область направила 22 тонни будівельних матеріалів для відновлення житлових і громадських будівель Маріуполя, постраждалих унаслідок масованих артилерійських та ракетних обстрілів 24 січня.

Як повідомила директор Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко, голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко звернувся за допомогою до підприємців області, і на його ініціативу відгукнулися провідні підприємства Кіровоградщини. Зокрема, "Радій", "УкрАгроКом", "Ласка", "Вересень плюс" перерахували 160 тисяч гривень у обласний благодійний фонд підтримки українських військовослужбовців.
На ці кошти придбано шифер, 350 кілограмів шиферних цвяхів для відновлення пошкоджених покрівель, з півтонни поліетиленової плівки для вікон, 16 тонн цементу та більше 300 рулонів руберойду.
Перший вантаж із 840 листами шиферу цього вівторка вже відправлено до Краматорска та Слав'янська.
Окрім того, за дорученням голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка лісівники області проводять заготівлю пиломатеріалів, зокрема, дерев'яного брусу та дощок, необхідних для відновлення зруйнованих перекриттів будівель.
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код