Кіровоградська ОДПІ доводить до відома платників

Март 25, 2015 | Новини | Просмотров: 1416 | Комментариев: 0

Акцизний податок з роздрібного продажу нафтопродуктів – нюанси сплати

1.Незалежно від наявності прийнятих місцевими радами рішень, Податковим кодексом України передбачена єдина ставка податку - 5 %.
Сума податкового зобов’язання (ПЗ) з акцизного податку становитиме:
ПЗа = ФРЦ: 105x5, де ФРЦ - фактична роздрібна ціна, за якою реалізують нафтопродукти.
Сума ПЗ з ПДВ (ПЗпдв) становитиме:
ПЗпдв = (ФРЦ - Пза) : 120 х 20.
2.Через мережу АЗС здійснюється роздрібний продаж нафтопродуктів кінцевому споживачеві (п. 2 Правил № 1442 та ДСТУ 4303:2004 «Роздрібна та оптова торгівля. Терміни та визначення понять»), такі операції є об'єктом оподаткування акцизним податком відповідно до пп. 213.1.9 Податкового кодексу України.
3.Податкові зобов'язання зі сплати 5% акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів виникають у особи, яка безпосередньо здійснює відпуск нафтопродуктів з колонок через мережу заправних комплексів (АЗС) безпосередньо споживачам, незалежно від умов продажу нафтопродуктів та форми розрахунків (готівкова, безготівкова), під час здійснення розрахункових операцій.

Увага! З 01.04.2015 року подається оновлена форма № 1ДФ

Кіровоградська ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області повідомляє платників, що Мінфіном України затверджено нову форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) та Порядок його заповнення і подання податковими агентами.
Податковий розрахунок складається з двох розділів:
- у розділі І податкові агенти відображають, як і раніше, суми нарахованих (виплачених) доходів (як оподатковуваних, так і неоподатковуваних) та суми нарахованого (перерахованого) податку на доходи фізичних осіб;
- у розділі II податкові агенти зазначають загальну суму доходів у вигляді процентів, виграшів (призів) у лотерею та загальну суму податку також відображають інформацію про військовий збір (загальні суми нарахованих та виплачених доходів, з яких утримано військовий збір, загальну суму нарахованого та перерахованого до бюджету військового збору). Відомості про кожну фізичну особу, якій нараховано такі доходи, не зазначаються.
Форма № 1 ДФ подається окремо за кожний звітний квартал протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу. Кінцевий термін подання Податкового розрахунку за І квартал 2015 року - 12 травня 2015 року.

Прес-служба Кіровоградської ОДПІ

Новость не имеет комментариев
Проверочный код