Кіровоградська ОДПІ повідомляє

Март 30, 2015 | Новини | Просмотров: 1578 | Комментариев: 0

Відомості, необхідні для розрахунку транспортного податку

Згідно з підпунктом 267.6.3 пункту 267.6 статті 267 розд. ХІІ Податкового кодексу України органи внутрішніх справ зобов’язані до 1 квітня 2015 року подати контролюючим органам за місцем реєстрації об’єкта оподаткування відомості, необхідні для розрахунку транспортного податку.
З 1 квітня 2015 року органи внутрішніх справ зобов’язані щомісячно, у 10-денний строк після закінчення календарного місяця подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку податку, за місцем реєстрації об’єкта оподаткування станом на перше число відповідного місяця.
Форма подачі інформації встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної податкової політики.

Щорічний Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків»

Цього року Асоціація платників податків України проводить IV Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків – 2014». Традиційно головною метою цього знакового суспільно-економічного проекту є поширення інформації про його учасників і переможців, а також популяризація основних принципів чесного ведення бізнесу.
Приємно відзначити, що з року в рік кількість учасників, що представляють малий, середній та великий бізнес в одинадцяти номінаціях рейтингу, стабільно зростає. А шанси на перемогу мають навіть найдрібніші підприємці, оскільки вагому роль в оцінюванні відіграють не абсолютні, а відносні показники ефективності роботи. Таким чином, кількість сплачених податків не є вирішальною. Кандидати на перемогу в рейтингу повинні продемонструвати високі досягнення з дотримання податкової дисципліни, кількості офіційно працевлаштованих та витрат на соціальні програми.
Цьогорічний рейтинг доводиться проводити за складних умов. Увага всієї світової спільноти прикута до подій в Україні. Проте, не дивлячись на всю складність політичної та соціально-економічної ситуації, наша держава впевнено крокує обраним шляхом демократичних перетворень, реформ та інтеграції з європейськими структурами.
Роль підприємців у цьому процесі важко переоцінити. Адже сумлінні платники податків власною роботою демонструють, що лише прозоре ведення бізнесу та належне виконання своїх податкових зобов’язань допоможе подолати кризу. До того ж вчасну сплату податків на сьогоднішній день можна вбачати як прояв патріотизму та безпосередню участь кожного українця в розбудові сильної правової України.
Саме через це наша громадська організація вирішила, що наразі, як ніколи, необхідно підтримати сумлінних платників податків. Рейтинг за результатами 2014 року розповість всій Україні про справжніх лідерів, які стануть взірцем для інших та сприятимуть якнайшвидшому економічному одужанню держави.
Користуючись нагодою, бажаю всім миру, мудрості і далекоглядності, високих досягнень та нових звершень. Переконаний, з цими складовими шлях до добробуту та процвітання нашої Батьківщини буде значно коротшим та легшим.
Більш детально довідатися щодо проведення рейтингу можна за гіперпосиланням: http://sppu.org.ua

Новость не имеет комментариев
Проверочный код