Кіровоградські підприємства створюють міні-відділення ПриватБанку

Январь 30, 2015 | Новини | Просмотров: 1872 | Комментариев: 0

Кіровоградське комунальне ремонтно-експлуатаційне підприємство (КРЕП) №7, що у обласному центрі, для зручності своїх жителів, створив міні-відділення ПриватБанку безпосередньо в своїй бухгалтерії.

Аби забезпечити найсучасніші та найзручніші умови обслуговування клієнтів, ПриватБанк пропонує сервіс «Міні-відділення». Ця послуга дозволить підприємствам-партнерам ПриватБанку приймати платежі від клієнтів, безпосередньо в момент продажу. При цьому суму платежу відразу буде зараховано на рахунок підприємства.

“У нашому КРЕПі, як і у всіх інших, часто виникають питання щодо вчасної сплати мешканцями за надані послуги, - розповідає Василь Довгий, начальник КРЕП №7 м.Кіровограда. - Коли боржники приходять з будь-яких питань - отримати довідку, замовити сантехніка чи електрика, ми не просто пропонуємо сплатити по рахункам, а маємо змогу зразу прийняти готівку, безпосередньо в бухгалтерії. Більше 3 місяців користуємось цим сервісом і вельми задоволені. Що називається - платіть гроші, не відходячи від каси”.

Прийом платежів через сервіс «Міні-відділення» дозволить підприємствам приймати готівку від клієнтів у своєму офісі, не відправляючи їх у банк. «Міні-відділення» позбавить клопотів встановлення касового обладнання та його обслуговування і дасть змогу отримувати гроші на рахунок відразу після приймання платежу. Крім того, цей сервіс допоможе оптимізувати роботу співробітників, яким не потрібно буде ходити в банк і проводити кожен прийнятий касиром платіж.

“Сервіс «Міні-відділення» працює дуже просто, - розповідає Олексій Харін, керівник Бізнесу платежів Кіровоградського регіонального відділення ПриватБанку. - Співробітнику підприємства досить лише внести дані платника та суму платежу в сервісі otdelenie.privatbank.ua, прийняти готівку у клієнта та оплатити платіж банківською карткою і роздрукувати чек. Потім співробітник лише поповнює банківську картку на суму проведених платежів. Такі «Міні-відділення» можуть працювати на підприємствах будь-якої форми власності, які приймають платежі за послуги чи товари. Швидко, зручно і вигідно”.

Для підключення до сервісу необхідно лише підписати договір приєднання до умов і правил надання послуг, внести у Приват24 реквізити підприємства-одержувача платежів та призначити співробітників, які працюватимуть із сервісом.

Більше півсотні суб’єктів господарювання Кіровоградщини вже успішно користуються сервісом «Міні-відділення».

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку.

Сьогодні Кіровоградська філія обслуговує 377 132 рахунків індивідуальних клієнтів, 6,4 тис. корпоративних клієнтів, 1,7 тис. приватних підприємців.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код

Бесплатный обмен просмотрами Ютуб

Подписывайтесь на Кировоград: Все новости на одном портале Fotka.kr.ua