Кіровоградські підприємці запрошуються до участі у міжнародних виставках

Январь 29, 2015 | Новини | Просмотров: 1133 | Комментариев: 0

У період з 11 по 13 лютого 2015 року ТОВ «Київський міжнародний контактовий ярмарок» проводить у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна 2-б, ст. м. Нивки, м. Київ)наступні міжнародні агропромислові виставки: «Зернові технології 2015», «Agro Animal Show 2015» та «Фрукти. Овочі. Логістика 2015».

За інформацією заступника міського голови Сергія Васильченка, виставки спрямовані на презентацію та сприяння впровадженню інноваційних аграрних технологій в агропромисловий сектор України, демонструючи технологічні рішення для вирішення нагальних проблем галузі.
Кількість учасників становить близько 300 компаній і продовжує збільшуватися. Національні експозиції Великої Британії, Данії, Нідерландів, Німеччини та Франції представлять передові технології своїх країн для аграрного сектору.
Загальна площа виставок у трьох павільйонах складає 28000 кв. м
Виставки підтримують: Міністерство аграрної політики та продовольства України, профільні асоціації та наукові установи України та інших країн.
У рамках виставок буде проведено більше 30 міжнародних заходів – конференцій, семінарів, круглих столів тощо, на яких будуть розглянуті питання впровадження новітніх технологій виробництва, управління бізнесом та підвищення ефективності господарювання.
Очікується, що виставки відвідають близько 20000 відвідувачів – фахівців агропромислової галузі.
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код