Кіровоградські танкісти та пілоти отримають золоті бонуси за картками

Апрель 01, 2014 | Новини | Просмотров: 1680 | Комментариев: 0

Кіровоградські користувачі популярних онлайн-ігор World of Tanks та World of Warplanes отримають додаткове золото у разі поповнення ігрових акаунтів банківськими платіжними картками

Така спеціальна пропозиція для власників карток VISA/MasterCard/Maestro діє з 31 березня в преміум-магазині Wargaming.net. При оплаті банківськими картками одного зі спеціальних пакетів користувачі отримають додатково 10 або 15% від кількості ігрового золота, що купується, як бонуси.

Спеціальна пропозиція діє з 31 березня до 6 квітня 2014 року та доступна всім власникам зазначених платіжних карток будь-якого банку. При цьому в компанії Wargaming.net звертають увагу, що ігрове золото та преміум-акаунт є єдиними для проектів World of Tanks та World of Warplanes.

Нагадаємо, у 2013 році ПриватБанк і Wargaming.net підписали угоду про співпрацю, результатом якої стала можливість мільйонам українських, російських і білоруських користувачів ігор World of Tanks та World of Warplanes легко та без комісій поповнювати свої ігрові акаунти банківськими картками через інтернет-платежі.

Поповнити свій Wargaming.net ID можна за допомогою пластикових карток в Інтернеті або мобільних платіжних додатків. Послуга оплати готівкою та пластиковими картками працює в будь-якому банківському терміналі самообслуговування. Після проведення оплати особистий рахунок користувача поповнюється миттєво. Платіжний сервіс для геймерів працює цілодобово (при цьому банк не стягує комісії за поповнення рахунків).

Новость не имеет комментариев
Проверочный код