Кіровоградці можуть оплачувати комунальні послуги у терміналах ПриватБанку з картки будь-якого банку

Май 20, 2015 | Новини | Просмотров: 1712 | Комментариев: 0

Власники пластикових карток MasterCard, Visa будь-яких українських та іноземних банків можуть проводити будь-які банківські операції, користуючись мережею терміналів самообслуговування ПриватБанку.

На сьогодні на Кіровоградщині для послуг клієнтів працює більше 340 терміналів самообслуговування ПриватБанку, встановлених як в банківських відділеннях, так і в найдоступніших громадських місцях, що дозволяє отримати вільний доступ до сучасних банківських послуг в будь-якій точці області. Через термінали самообслуговування ПриватБанку можна отримати найпопулярніші банківські послуги: поповнення мобільного телефону, оплата комунальних та інших рахунків, грошові перекази. Також через термінали ПриватБанку можна вільно купити квитки на поїзд, автобус, футбольний матч і скористатися іншими корисними сервісами.

“Доволі часто я користуюсь послугами ПриватБанку, але лише нещодавно спробувала оплатити комунальні послуги та придбати квиток на поїзд через термінал, - розповідає кіровоградка Тетяна Соколенко. - Навіть не думала, що це так швидко, легко та зручно. Особливо сподобалось, що коли купуєш квитки, на екрані пропонується зображення потяга, і я маю можливість сама обрати і вагон і зручне місце”.

“Клієнти інших банків можуть оплачувати рахунки чи купувати квитки через термінали самообслуговування ПриватБанку як готівкою, так і за допомогою пластикової картки іншого банку, - розповідає Наталія Коваленко, керівник направлення Розвиток і контроль банкоматної і термінальної мережі Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку. - Клієнту досить лише підтвердити вхід, ввівши пароль, який буде відправлено на мобільний телефон”.

У Кіровоградській області працює понад 180 банкоматів, 340 терміналів самообслуговування, 61 відділення, 49 з яких працюють і в суботу для зручності своїх клієнтів.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код