Кіровоградці - онлайн-покупці «Цитруса» зможуть забирати гаджети в поштоматах

Сентябрь 28, 2015 | Новини | Просмотров: 1895 | Комментариев: 0

Покупці сучасної цифрової техніки в інтернет-магазині «Цитрус» тепер зможуть швидко та зручно отримувати свої гаджети через поштомати ПриватБанку. Вибрати доставку в поштомат можна просто на сайті citrus.ua, а оплатити покупку – після отримання за допомогою пластикової картки.

«Найближчий поштомат напевно знаходиться поруч із Вашим домом або офісом, до нього ніколи не буває черг, а зручний час отримання посилки можна вибрати самому, – говорить керівник напрямку «Споживче кредитування» ПриватБанку Андрій Ковтун. – Я сам багато купую саме в «Цитрусі». Тепер мені набагато зручніше забирати посилки в поштоматі, що знаходиться просто в нашому офісі».

«Наша основна мета – зробити купівлю в інтернет-магазині «Цитрус» максимально комфортною для клієнтів. Саме тому, підвищуючи якість обслуговування, ми вибрали для наших клієнтів революційний спосіб доставки замовлень – у поштомат, – говорить директор інтернет-магазину «Цитрус» Ірина Горова. – Можливість забрати своє замовлення з поштомата без черги в будь-який зручний час – великий прорив у сфері онлайн-ритейлу України. Кожне замовлення проходить ретельний контроль на етапі комплектації та передачі для доставки в поштомат. Клієнту залишиться тільки одержати SMS і забрати своє замовлення в обраному відділенні ПриватБанку. Тепер купівлі в «Цитрусі» ще приємніші!»

Сьогодні в Україні працюють понад 1 400 поштоматів у відділеннях ПриватБанку та торгових центрах. Коли посилку доставлено в поштомат, одержувачу відправляється SMS-повідомлення та лист на e-mail. Забрати посилку можна, підтвердивши свою особу через термінал самообслуговування за допомогою платіжної картки ПриватБанку або ввівши номер телефону на сенсорному екрані.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код

Бесплатный обмен просмотрами Ютуб

Подписывайтесь на Кировоград: Все новости на одном портале Fotka.kr.ua