Кіровоградці! Зустрічайте!

Февраль 21, 2015 | Новини | Просмотров: 1355 | Комментариев: 0

Новий захід бібліопроекту «Креативна середа»!

25 лютого 2015 року з 18.00 до 20.00 обласна бібліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка запрошує на творчу зустріч з організаторами проекту «Акустична п’ятниця» Олександром Теплих та Аліною Шевченко.
Дует Олександр Теплих та Аліна Шевченко є знаним в Кіровограді. Вони неодноразово виступали в культурно-розважальних закладах та дарували свою творчість перехожим на вулицях рідного міста. Нещодавно Олександр та Аліна здобули перемогу в «Битві музикантів», що проводилась в галереї «Єлисаветград».
В рамках зустрічі усі бажаючи не лише зможуть поспілкуватися з талановитими музикантами, але й почують чудові пісні у їх виконанні. В програмі концерту авторські пісні та пісні відомих музикантів, таких як «Океан Ельзи», «Плач Єремії», «Скрябін», «Sokolovskiy», «Один в каное», Сергій Бабкін та інші. В рамках концерту лунатимуть інструментальні соло на гітарі, піаніно та барабані.
Гість заходу – Вітя Тейп, який порадує глядачів власним співом та творчістю.

Також цього вечора в бібліотеці на Вас чекатимуть й інші цікаві розваги. Відділ абонементу презентуватиме виставку нової літератури «Зупинися на хвилинку – подивися на новинку», де будуть представлені усі нові надходження літератури бібліотеки.
Ексклюзивна фотостудія від фотографа Сергій Таровіка. Тут кожен бажаючий зможе отримати незвичне фото від професіонала. Тема фотосесії – сюрприз вечора, тож не прогавте можливість отримати оригінальне фото на згадку.
Для найактивніших у відділ мистецтв працюватимуть настільні та рухливі ігри. А працівники відділу бібліографії та краєзнавства запропонують глядачам цікаву гру-пазл.
Відділ сприяння технічній творчості молоді запросить усіх бажаючих на майстер-клас з патріотичного арт-розпису.
В рамках заходу діятимуть спеціальні знижки на запис до бібліотеки.

Усі заходи є абсолютно безкоштовними для користувачів бібліотеки, тож не сидіть вдома, беріть друзів та знайомих і обовязково завітайте до Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка.
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код