Колектив ансамблю "Чиста криниця" та ПриватБанк стали партнерами

Ноябрь 27, 2014 | Новини | Просмотров: 1520 | Комментариев: 0

Ансамбль театралізованої пісні "Чиста криниця" будинку культури "Авіатор" Державної льотної академії національного авіаційного університету запросив до себе на гостину спеціалістів відділення 78 Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку.

“Ми багато читали в місцевих засобах масової інформації про безліч цікавих продуктів та послуг, які пропонує ПриватБанк для пенсіонерів, - розповідає Ніна Бредіхіна, керівник ансамблю театралізованої пісні "Чиста криниця", - тому ми запросили до себе в Будинок культури спеціалістів ПриватБанку, аби вони детально нам не тільки розповіли, але й показали і навчили всім банківським премудростям. Якщо ми підкорили музичний Олімп, то чому не підкорити й сучасні технології та гаджети”.

“Банківські послуги повинні зробити життя пенсіонера простішим та комфортнішим, - розповідає керівник Направлення “Просування соціальних програм” Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку Наталія Титаренко. - Технологічні та технічні можливості ПриватБанку зростають чи не щоденно, ПриватБанк є одним з найбільш високотехнологічних світових банків, а з нами повиненні рости і наші клієнти. Сьогодні ми бажаємо, аби людям пенсійного віку користуватись всіма нашими продуктами було звично та зручно, а дистанційне обслуговування не викликало труднощів”.

“Ми навіть не чекали, що наша зустріч стане такою цікавою, - ділится враженнями Тетяна Скерлет, керівник відділення 78 Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку, - Ми познайомили поважних артистів з перевагами пенсійної картки та картки “Універсальна”, програмами “Бонус плюс” та “Депозит”, послугою накопичення “Копилка”. Аби зустріч не здалася нудною, а засвоєння почутого проходило швидше, розповіді чергувались з переглядом коротких роликів, піснями учасників ансамблю та грою на баяні. Нас вразила неймовірна енергетика, жагуче бажання творити, жити, пізнавати нове. Тепер ми стали не тільки партнерами, але й справжніми друзями. Адже навчались не лише наші артисти, пенсіонерами їх назвати навіть язик не повертається, але й ми. Ми навчалися любити життя та дихати на повні груди”.
ПриватБанк - найбільший український банк, що обслуговує пенсіонерів. Через його карти та рахунки пенсію отримують 2,5 мільйони українських пенсіонерів, більше 2 мільйонів клієнтів користується пенсійними депозитними програмами банку. Майже 60500 пенсіонерів Кіровоградщини користуються пенсійними картками ПриватБанку. Лише з початку року у Кіровоградському регіональному управлінні ПриватБанку відкрито більше 2,5 тисяч нових пенсійних рахунків.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код