Коло друзів крокує Кіровоградщиною

Октябрь 01, 2014 | Новини | Просмотров: 1223 | Комментариев: 0

Черговий веселий пізнавальний та галасливий Бонус-квест організував ЮніорБанк Кіровоградської філії ПриватБанку в рамках проведення дитячого свята “Коло друзів”, яке вже вкотре проводив Регіональний благодійний фонд "Відкрита Україна".

Цього разу місцем проведення стало смт Олександрівка Кіровоградської області. У всіх учасників була одна мета - збір коштів для учасників АТО та на допомогу маленькому жителю Олександрівки, шестирічному Денису Брюховецькому, який має тяжку недугу, пройшов обстеження в Ізраілі та потребує подальшого лікування.

Кількість бажаючих прийняти участь у Бонус-квесті виявилась чималенькою. Тому всіх охочих було поділено на 2 команди, які й змагались між собою у спритності, креативності та нестандартному мисленні. Адже конкурси, підготовлені для учасників заздалегідь, носили такий же нестандартний підхід та креатив. Командиром першої команди став учень 7 класу ЗОШ №1 Уманчук Олесандр та командиром другої команди став учень 7 класу ЗОШ №2 Богдан Матвєєв.

Учасники квесту мали бути: надзвичайно спритними - потрібно було швидко переміщатись від однієї точки парку до іншої, знаходити по карті необхідні об’єкти, назви яких було зашифровано у загадки та ребуси; активними та комунікабельними - вмовити олександрівців залишити автографи у спеціальних блокнотах; мати креативне мислення - створити та намалювати крейдою на асфальті свій неповторний дизайн карти Юніора тощо. Не забули учасники і про назви та девізи своїх команд.

Переможцями квесту стали всі, і це не дивно. Адже в колі друзів мусила перемогти дружба. Тому було прийнято рішення про нагородженя всіх членів команд, які отримали неймовірний настрій з повітряними кульками, призами та подарунками від ЮніорБанку, а найголовніше - всіх посвятили в юніори, вручили карти Юніорів з грошовою винагородою (кожному на карту).

“Ми не вперше співпрацюємо з Регіональним Благодійним Фонд «Відкрита Україна», - розповідає Вікторія Заболотна, керівник напрямку "ЮніорБанк та Агентська мережа" Кіровоградської філії ПриватБанку. - Спільна командна праця завжди приносить позитивний результат. Веселий настрій, море емоцій та шквал позитиву отрималі всі - і учасники квесту і його ті, хто лише був активним спостерігачем”.

Освітня програма ЮніорБанк стартувала з 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні, Росії, Грузії та Латвії, об'єднуючи більш ніж 500 000 школярів. У рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з фінансових послуг для дітей та підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код