Кропивницька виправна колонія потребує інспекторів

Октябрь 13, 2021 | Новини | Просмотров: 307 | Комментариев: 0

Під час міні-ярмарку вакансій, що відбувся днями в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості на замовлення Державної установи «Кропивницька виправна колонія № 6», безробітним пропонували вакансії молодших інспекторів відділу нагляду і безпеки

Старший інспектор з виховної та соціально-психологічної роботи з персоналом відділу по роботі з персоналом державної установи «Кропивницька виправна колонія № 6» Валерія Леськів коротко ознайомила присутніх з основними напрямками діяльності установи. Повідомила, що наразі загальна кількість вільних вакансій інспекторів на підприємстві становить 6, грошове забезпечення складає від 8000 гривень, графік роботи 1 доба через 3 доби.

«Молодший інспектор відділу нагляду і безпеки стежить за дотриманням засудженими встановлених правил поведінки та розпорядку дня, не допускає контакту засуджених зі сторонніми особами. Вимог до стажу роботи претендентів на посади підприємство не ставить, є можливість отримати безкоштовну освіту в Академії пенітенціарної служби, перспективи кар’єрного зростання під час служби. Проте кандидат повинен бути придатним до проходження військової служби за станом здоров’я. При прийомі на роботу обов’язковим є проходження медичного огляду», – зазначила В. Леськів.

Учасники заходу активно спілкувались з роботодавцями, ставили запитання, на які отримали вичерпні відповіді. У міні-ярмарку вакансій узяли участь 13 осіб, більшість з них зацікавились пропозицією роботи. Їм запропоновано відвідати підприємства для більш детального ознайомлення з умовами праці та розв’язання питання подальшого працевлаштування.

Наталія Геллер

Новость не имеет комментариев
Проверочный код