Мережа магазинів "Мобімир" стала партнером ПриватБанку

Сентябрь 17, 2014 | Новини | Просмотров: 1487 | Комментариев: 0

Мережа магазинів “Мобімир” приєдналась до програм: “Еквайринг”, “Бонус Плюс”, “Оплата частинами” та “Миттєва розстрочка” ПриватБанку.

Відтепер кіровоградці, власники карток ПриватБанку, можуть купувати мобільні телефони, ноутбуки та планшети не переймаючись їх вартістю. Досить вибрати потрібний гаджет та оплачувати його частинами протягом року, не переплачуючи при цьому ні копійки. Крім того, для власників карток ПриватБанку створено ще додаткову перевагу – вони отримають бонус від вартості оплати 6% за програмою "Бонус Плюс". Накопичені бонуси можна витратити в будь-якій торговій точці, яка бере участь у програмі "Бонус Плюс", а це більше 25 тис торгових точок по всій Україні. з яких 1,5 тис - у Кіровоградській області.

За допомогою сервісу “Оплата частинами” ПриватБанку суму будь-якої покупки можна розділити на рівні частини (до 25 платежів). Кредит оформляється автоматично просто біля каси, а договором з усіма необхідними реквізитами при цьому стає чек. За умови своєчасного внесення всіх платежів, користування кредитом для покупця безкоштовне.

«Ставши партнером ПриватБанку, ми значно розширили коло своїх клієнтів, адже можливіть придбати якісний товар у кредит, і при цьому не переплатити жодної копійки, приваблює чи не кожного,- розповідає Роман Тютюнник, директор мережі магазинів “Мобімир”. - Таке партнерство - гарна підтримка і для підприємців, які працюють в непростій економічній ситуації”.

Сьогодні до сервісу «Оплата частинами» підключено найбільші українські мережі з продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та інших товарів. Серед них Comfу, «Фокстрот», «Ельдорадо», «Алло», «Цитрус», MOYO. Щоб дізнатися про доступну суму на купівлі в розстрочку, клієнту достатньо надіслати SMS на номер 10060 із текстом chast.

За даними банку, з початку 2014 року кількість торговельних мереж і магазинів, у яких клієнти ПриватБанку можуть користуватися безкоштовною розстрочкою, зросла на 30%. Як повідомили в прес-службі банку, сервіс «Оплата частинами» сьогодні працює в більше ніж 30 000 торговельних точок.

У Кіровоградської області більше 1,5 підприємств підключились до програми “Оплата частинами”.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код