Мешканцям Кіровоградщини пропонують захист від фінансових ризиків

Октябрь 21, 2016 | Новини | Просмотров: 2197 | Комментариев: 0

Кожному власнику автотранспорту знайома абревіатура ОСЦПВ. Ще у 2004 році набрав чинності Закон про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. На жаль, до цього часу знаходяться ті, хто сумніваєтся у доцільності придбання автоцивілки.

Завдяки страховому полісу ОСЦПВ, потерпіла сторона отримує гарантоване відшкодування збитку, який був заподіяний їй у результаті дорожньо-транспортної пригоди водієм транспортного засобу, що був забезпечений полісом автоцивілки. Поліс ОСЦПВ вельми зручний тим, що водієві не потрібно витрачати свій час, нерви, гроші, в тому випадку, якщо він виявився винним у ДТП, оскільки відшкодуванням завданих збитків займеться страхова компанія.

"ПриватБанк пропонує своїм клієнтам на вибір поліси двох страхових компаній: Кредо та ТАС, - розповідає Олексій Харін, керівник Бізнесу платежів та переказів Кіровоградської філії ПриватБанку. - Ми захищаємо наших клієнтів від фінансових ризиків, тому і пропонуємо купувати поліси обов’язкового страхування у 58 відділеннях ПриватБанку, які працюють навіть у найвідділеніших райцентрах та селах регіону".

Всього кілька хвилин, витрачених на оформлення полісу ОСАЦВ, зекономить кожному водію 850 грн - штраф за керування автотранспортом без автоцивілки. До речі, поліс можна оформити і в режимі он-лайн - в Приват24 чи на сайті ПриватБанку. При оформленні в Приват24 або на pb.ua ПриватБанк гарантує безкоштовну доставку поліса в зручний для клієнта і час, і місце.

Обидві страхові компанії надають пільгу до 50% вартості поліса для пенсіонерів, чорнобильців та інвалідів. У випадку продовженні автоцивілки на наступний рік, кожен клієнт отримає гарантовану знижку 10%. Згідно із законом, у разі аварії, страхова компанія компенсує потерпілому збитки протягом 30 днів. Однак статистика виплат говорить про те, що період відшкодування СК "Кредо" в середньому становить 19 днів, а СК "ТАС" - 24 дня. Власник поліса, який у випадку аварії пошкодив чужу автівку або заподіяв шкоду здоров'ю водію чи його пасажирам, гарантовано отримає грошову компенсацію від страхової компанії: до 100 000 грн - якщо постраждало майно; до 200 000 грн - якщо постраждали люди.

ПриватБанк пропонує усім жителям Кіровоградщини оформити страховку "Захист на кожен день", туристичну, а в Приват24 купити "Зелену карту" для виїзду за кордон.

Лише у третьому кварталі цього року жителі Кіровоградщини придбали у відділеннях ПриватБанку 770 полісів ОСАЦВ. За аналогічний період минулого року автоцівілку у ПриватБанку придбали 319 жителів області. Така статистика свідчить про ріст довіри жителів області до найбільшої та найстабільнішої фінансової установи України.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код

Бесплатный обмен просмотрами Ютуб

Подписывайтесь на Кировоград: Все новости на одном портале Fotka.kr.ua