Ми - українці вчергове стверджують учні 25 кіровоградської школи

Июнь 09, 2015 | Новини | Просмотров: 1696 | Комментариев: 0

Учнівський колектив ЗОШ №25 - природничо-математичного ліцею, за ініціативи ЮніорБанку Кіровоградської філії ПриватБанку провели конкурс фотознімків “Ми - українці”.

Кожен клас ліцею повинен був надати найкомпетентнішому журі фотознімки свого колективу у патріотичному стилі. Найвдаліші фото розмістили на сайті школи, де членом жюрі міг виступити кожен бажаючий та лайкнути найкраще фото на його погляд.
“Вже не один рік ми співпрацюємо з ЮніорБанком, і вдячні всім, хто має відношення до його створення, - розповідає Лілія Матяшова, директор навчально-виховного комплексу ЗОШ №25 - природничо-математичного ліцею. - Це надзвичайно корисний та потрібний проект. Наші діти отримують практичні знання з азів фінансової грамотності, приймають участь у числених проектах, конкурсах, бізнес-квестах та екскурсіях. У них загораються очі, коли вони лише чують про ЮніорБанк. А тут такий чудовий задум - і виховний, і патріотичний та ще й з мистецьким натяком. Звичайно ми підтримали цю ініціативу”.

Майже тиждень ліцей жив проектом “Ми - українці”. Ідеї патріотичних знімків вирували серед учнів, педагогів та навіть батьків. Усі прагнули здобути перемогу та отримати найбільше лайків за свої патріотичні фото.

Найбільшу кількість лайків та заслужену перемогу отримало патріотичне фото учнів 9-Б класу.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код