Мобільність, технологічність та найвищий рівень обслуговування пропонує своїм клієнтам ПриватБанк

Сентябрь 25, 2014 | Новини | Просмотров: 1651 | Комментариев: 0

Підприємствам, які мають бажання стати клієнтами ПриватБанку, вже не потрібно приходити до відділень, ПриватБанк приходить до них сам. Саме в цьому впевнились військовослужбовці кіровоградської війської частини №0680.

“Не один рік ми співпрацюємо з ПриватБанком, - розповідає Віталій Пікулін, командир війської частини №0680, - така співпраця приносить лише задоволення. Впевнились і ми, і солдати-добровольці, мобілізовані для захисту нашої держави, що ПриватБанк дбає про кожного свого клієнта. Аби оформити карти для отримання грошового забезпечення, нашим солдатам навіть не потрібно було іти до відділення. Співробітники ПриватБанку, озброєні планшетами, прийшли до нас та оформили карти безпосередньо у військоій частині. Ми зекономили стільки часу, який краще витратити на навчання чи відпочинок. Ми були шоковані, коли лише за пару годин нам оформили 80 карт, хіба це не кращий доказ, що ми маємо справу з самим високотехнологічним банком держави”.

Відтепер для грошового забезпечення мобілізованих солдат - завжди зелене світло, і отримують вони його миттєво та без перешкод. Зняти готівку вони зможуть у будь-якому куточку України в будь-який час доби, адже банкомати та відділення ПриватБанку є скрізь, до того ж ПриватБанк відмінив комісію за зняття готівки в банкоматах усіх інших банків.

“Ми розуміємо, що наші клієнти, а особливо військовослужбовці, неймовірно зайняті, - розповідає Юлія Коровіна, керівник Центрального відділення Кіровоградського регіонального управління ПриватБанк, - і на сьогодін для нас немає проблеми в тому, або дистанційно, за місцем несення служби, виконати всі необхідні процедури та оформити банківські карти. Ми завжди розуміємо нашого клієнта та йдемо назустріч і в прямому, і в переносному розумінні цього слова”.

Сьогодні керівники бюджетних установ обласного центру впевнено роблять вибір на користь ПриватБанку, оскільки банк пропонує зарахування коштів на зарплатні карти працівників в режимі онлайн, тобто кошти зараховуються на карту протягом 30 хвилин. Працівники отримують свої гроші вчасно і швидко, без будь-яких затримок. Тільки ПриватБанк пропонує безкоштовну послугу – авансове зарахування. До того ж зарплатний проект від ПриватБанку – це не лише гнучкі тарифи і онлайн-допомога бухгалтеру, але й соціальний пакет для працівників підприємства. Із зарплатною картою клієнт отримує: карту «Універсальну», підключення до інтернет-банку Приват24 - для дистанційного банківського обслуговування, регулярні платежі, платіж за безкоштовним телефоном 3700, SMS-банкінг, SMS-банкінг для смартфонів, екстрені гроші, можливість заробити з допомогою «Бонус Плюс», отримати безвідсотковий кредит на покупки за допомогою “Оплати частинами”, оформлення додаткових карток для себе та членів родини.

Для клієнтів, які користуються картою «Універсальна», банк надає ряд універсальних можливостей — від встановлення кредитного ліміту з пільговим періодом 55 днів (якщо Ви погашаєте кредит до 55 днів, банк не нараховує Вам ні відсотків, ні комісій). Карта надає можливість отримувати не тільки бонуси та 10% нарахувань на остаток власних коштів, але й підключити інтернет-банк Приват24, з яким можливий цілодобовий доступ до ваших рахунків з домашнього комп’ютера, планшета або смартфона, чи перекласти всі свої платежі на плечі банку, замовивши послугу “Регулярні платежі”, унікальною послугою є зняття коштів без карти. Якщо Ви забули або зламали карту – завжди можна отримати гроші в банкоматі”.На сьогодні Кіровоградська філія ПриватБанку обслуговує більше 52% бюджетних організацій та установ. Більше 50 000 працівників бюджетних установ регіону отримують зарплатню на пластикову картку ПриватБанку.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код