На Кіровоградщині поліцейські провели флешмоб «16 днів проти насильства»

Декабрь 12, 2019 | Новини | Просмотров: 674 | Комментариев: 0

До заходу, крім правоохоронців, долучилися соціальні служби, фахівці центру надання безоплатної правової допомоги, лікарі, представники громадських організацій.

Щоб привернути увагу якомога більшої кількості людей, організатори акції обрали, у якості майданчика, один із найбільших торгівельних центрів міста.
Відвідувачі закладу та громадяни, які відгукнулися на запрошення, могли переглянути інформаційні матеріали і поспілкуватися з фахівцями - психологами, правниками, лікарями та поліцейськими – у семи локаціях.

Присутніх інформували про те, куди необхідно звертатися у випадку вчинення сімейного насильства, надавали правові консультації та відповідали на запитання, розповідали, як захистити свої права у суді. Також громадяни могли поспілкуватися з представниками громадських організацій, які, разом з поліцейськими, опікуються питаннями профілактики сімейного насильства та пройти майстер-клас з надання першої домедичної допомоги.

Заступник керівника обласного управління поліції області Олексій Ніколаєв, який також взяв участь у заході, поінформував присутніх про роботу новоствореного підрозділу поліції із протидії домашньому насильству, який розпочав свою роботу в Кропивницькому з 18 листопада цього року.

- Підрозділ офіційно почав працювати менше місяця тому, раніше функціонував у пілотній версії. Ми практично щодня отримуємо повідомлення, на які оперативно реагуємо. У деяких випадках інформація, яку надають заявники, підтверджується, буває, що і ні.. Сьогодні поліцейські Кіровоградщини долучилися до Всеукраїнського флешмобу на тему профілактики сімейного насильства, щоб громадяни знали, що є чітке правове регулювання питань і визначений на законодавчому рівні алгоритм дій та покарання за вчинення таких злочинів. У жодному випадку не слід замовчувати проблеми, а необхідно звертатися до поліції, соціальних служб, громадських організацій. В результаті спільних дій, ми разом можемо викорінити таке негативне явище у нашому суспільстві.

Сектор комунікації поліції Кіровоградської області
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код