На Кіровоградщині поліцейські провели інформаційно-просвітницький захід

Декабрь 12, 2019 | Новини | Просмотров: 677 | Комментариев: 0

Одна з аудиторій Центральноукраїнського Державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка була вщент заповнена студентами - майбутніми правниками, викладачами, чільне місце знайшлося і для почесних гостей.

Захід, який відбувся сьогодні, 11 грудня, в одному з провідних навчальних закладів країни, отримав назву - «Кава з поліцейськими».
Ідея зустрітися за «круглим столом» та відверто поспілкуватися у невимушеній обстановці виникла не випадково.

Раніше правоохоронці неодноразово проводили профорієнтаційні зустрічі зі студентами закладу. Цього разу було вирішено дещо змінити її формат.

Зі студентами прийшли поспілкуватися заступник керівника головного управління поліції області Руслан Горяченко, заступник начальника головного слідчого управління обласного главку Тарас Тарасенко, начальник чергової частини управління організаційно - аналітичного забезпечення та оперативного реагування поліції області Роман Тішкін та помічник керівника ГУНП Олександр Гриценко. Під час розмови студентів поінформували про роботу по реагуванню на злочини та пригоди, оперативність діяльності нарядів груп реагування, підтримання взаємодії з громадою, налагодження ефективної комунікації, завдяки мобільним додаткам і мобільним групам, роботу слідчо-оператиних груп, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень.

Оскільки по завершенню навчання і отримання дипломів про вищу освіту, студентам ще належить правильно обрати для себе професію «до душі», правоохоронці нагадали майбутнім випускникам про можливості поєднати своє життя зі службою в органах Національної поліції.

Сектор комунікації поліції Кіровоградської області
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код